Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mennyire toleráljátok...

Nők, ti mennyire toleráljátok párotok férfiatlanságát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy senki sem tökéletes, valamilyen szintig elfogadónak is tartom magam. De már kezd sok lenni, hogy olyan, mintha egy kisfiúval élnék együtt. Állandóan csak panaszkodik, egy rakás szerencsétlenségnek tartja magát, mindig negatív. Ezen kívül a munkahelye miatt is hallgatom, hogy ő milyen szerencsétlen pedig átlagosan fizető munkája van,sőt más gyerek mellett tartja el ennyiből a családot. Ami pedig tetőzte a dolgokat, hogy egy egyszerű fekvőtámasz miatt is panaszkodik, hogy ő nem képes megcsinálni pedig tornázni akar.

Direkt soha egy rossz szót nem mondok róla, mindig biztatom, tudja nagyon jól, hogy a végletekig bízom az "erejében", mert a szellemi képességei tényleg adottak ahhoz, hogy akármit elérjen. De nem hiszi el, és nem használja, csak panaszkodik. Már tényleg kezd sok lenni. Milyen kiút van ebből? Csak a szakítás? Ti mit tennétek? 26/N


2014. jún. 11. 21:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Haza küldeném anyucihoz!
2014. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Beszélgess vele arról, hogy miért nincs önbizalma, mitől ennyire negatív. Nyilván nem kapott sok elismerő szót otthon, vagy igazi áldozat típus. Tarts neki tükröt, lássa kicsit, hogy az énképe torzult. Amúgy tudom, hogy nehéz elviselni, az embert lehangolja, ha a másik csak szenvedni képes. Ha nem tud változni, neked kell dönteni.
2014. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem férfiatlanság, hanem a lelki baj jele. Aki állandóan panaszkodik, annak pl. nagyfokú törődésigénye van, amellett, hogy sok probléma nyomja a lelkét. de az is lehet, hogy te vagy vele túl agresszív, és így védekezik.
2014. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 acelsziv ***** válasza:
29%

az önbecsülése a béka popója alatt van.

Némi építés ráférne

Itt van pár könyv amik segíthetnek. Nem muszáj innen rendelni őket, én is antikvárban szerezgetem be a könyveimet :

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen volt amikor megismerted?

Vagy melletted vált ilyenné?

2014. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ilyen volt mindig, sőt mellettem nőtt is valamit az önbizalma. Azt hittem fogom tudni kezelni, de sajnos ezek miatt már nem érzem hogy szeretem őt. És így nagyon nehéz, még ha tudom, hogy visszaállítható is lenne.
2014. jún. 11. 22:00
 7/31 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig de, ez férfiatlanság. Nem érzem, hogy meg tudna védeni akármitől, nem tartja fent a lelkesedésem (magyarul nem udvarol). Nincsenek meg benne azok a tulajdonságok amivel le tudna venni a lábamról.
2014. jún. 11. 22:04
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a könyveket!
2014. jún. 11. 22:04
 9/31 anonim ***** válasza:
41%
Ez önbizalomhiány szerintem is, nem pedig férfiatlanság. vagy segítesz neki, de ha úgy érzed, hogy nem akarsz "pszichológust" játszani, akkor hagyd ott, nem úgy tűnsz, mint aki szerelmes lenne...
2014. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
10 évig bírtam, aztán elváltam. Dettó, mintha a volt férjemet jellemezted volna. Aztán megtaláltam azt a pasit, aki FÉRFI, bármikor, bármiben számíthatok rá és mindig helytáll.
2014. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!