Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök sógorom feleségétől!...

Megőrülök sógorom feleségétől! A férjem meg támogatja. Mint tegyek?

Figyelt kérdés

Munka miatt a sógorom és a felesége felköltöztem Budapestre, viszont a felesége nem talált munkát, mert roma és nem kellett sehova(állítása szerint). A férjem kitalálta hogy majd jár ide hozzánk takarítani, mert nekem 3 gyerek mellet úgyis kell a segítség egy ekkora házban. Mindezt egy családi vacsoránál, ahol ott a feleség is. Én annyit mondtam,hogy majd megbeszéljük, de nem nem, már beszélték le, hogy másnap hányra jöjjön. Mint ez másnap kiderült takarítani se tud, így a pénz is a levesbe megy. Amúgy nincs bajom semmilyen rasszal, de cigizik, káromkodik, turházik(a asztalnál is!) és nem veszi észre magát. Hiába magyaráztam el neki, hogy én nem takarítok vegyszerekkel, veszi a hypo-t és nyomja kezembe a blokkot, hogy fizessem ki. Ez már odáig fajult, hogy szinte minden nap itt van. Férjem reggel beengedi, mosolyog örül, legyen szép napotok csajok stb. Neki meg kényelmes, tv-zik, kaja van, megkérdezés nélkül benyúl a hűtőbe és nekiáll főzni!

A gyerekek se szeretik, ráadásul ha reggel viszem a két nagyobbat oviba azt akarja, hogy hagyjam vele ott a 10 hónaposomat, addig ő vigyáz rá. De nem hagyom, de az üres házban ott kell hagynom, mert ő nem jön. Egy vadidegent a házunkban, ahol minden vagyonunk van! A férjem meg nem ért meg. Szerinte örüljek, hogy van itt valaki. Mára is vendégeket hívott és én úgy szégyenlem ezt a nőt a volt egyetemista társaink előtt.



2014. jún. 14. 12:45
1 2 3 4
 21/38 acelsziv ***** válasza:
91%
Nna ez érdekesen alakul. Amúgy jópofa férjed van. Csak ne a családja rovására akarna jótét lélek lenni.
2014. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Totális kudarc. :( Legyek elfogadóbb, elvégre mi is alul kezdtük. :( Lehet fogom a gyerekeket és átmegyek a szüleimhez.
2014. jún. 14. 17:06
 23/38 acelsziv ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Drasztikus jelzés kell hogy észbe kapjon a párod.
2014. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
92%

Jó de normális ember ha alul kezdi, akkor meghúzza magát, főleg akkor, ha szívességet tesznek neki. Én alapból megkértelek volna, ha nálad kellene takarítanom, hogy mondj el mindent hogyan szoktál, hogy én is úgy csinálhassam.

A legjobb haverjaimnál nem nyúlok be a hűtőbe kérdés nélkül, nemhogy egy idegen házban, ahol én csak dolgozom, nem vendég vagyok...

Lehet ez a baj, nem teljesen egyértelmű számára, hogy neki a lakásotok munkahely, nem pedig klubház.

2014. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tűnik, a férjed tényleg csak akkor fog észbe kapni, ha közlöd vele egyértelműen, hogy vagy a csaj repül, vagy te mész el.

Ha neki megéri, hogy rámenjen a házassága a sógornőjére, akkor meg is érdemli (és nem akarok hülyeségeket duruzsolni, de most hirtelen más is eszembe jutott a csajjal meg a férjeddel kapcsolatban, nagyon nem "illedelmes" gondolat).


Egyébként a ház a tiéd is, te laksz ott, én a helyedben holnap simán megmondanám a csajnak, hogy "Menj el, és nem is kell többet jönnöd, nem akarom, hogy idejárj, nem kell segíteni nekem semmiben, és nem szeretném, ha itt lennél." Pont. Ha meg a férjed erre hisztizik, tényleg a szüleid huzamosabb időre történő meglátogatása lesz a megoldás.


Banyek, nem tudom ép ésszel felfogni, hogy lehet egy férjnek, apának a sógornője fontosabb, mint a felesége, a gyermekei anyja.

2014. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
22%

# 25/25 Nos mindenkinek más a szitu!

Ezek szerint nekik jól megy,ha már van pénz házinénire és ezzel segíthetnek a családnak.Mivel a férj nem is tud semmiről,így nehéz meglátnia neki is a helyzetet mert nincs otthon egész nap mint ahogy a kérdező azt le is írta.Szóval nem látja és el sem mondják neki a helyzetet.Egyes nők már egyből támadják hogy micsoda férj,pedig tuti jó mert mindent meg ad mindenkinek,és reggeltől estig melózik.Ő már nem tehet arról hogy nem mondanak el neki semmit sem.

A kérdezőnek erősen ajánlom a beszélgetést a férjével.

2014. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
26-os, te végigolvastad a kérdező által írtakat? Ha jól számolom, még csak háromszor beszélt a férjével erről. Ha annyira jótékonykodhatnékod van, beszélj a kérdezővel, hogy hozzád mehet a sógornő rendezkedni nyugodtan.
2014. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%
kamu unatkozó tinike járatja a fantázijáját unatkozik a nyári szünetben
2014. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
19%
# 27/28 Hozzám lehet küldeni! Nálam sem maradna sokáig,egyrészt mert nem igénylünk rabszolgát másrészt Én nem tagadom Magyar vagyok tehát nem áll távol tőlem a hungarizmus!Na meg Én nem szórakozok,ha valami nem tetszik akkor intézkedem.
2014. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
66%
Esetleg mondd hogy bent nem igényled és bízz rá kertészeti munkákat az udvaron 6-12-ig. Aztán mehet haza. Akkor nem kell benn találkoznod vele.
2014. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!