Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megőrülök a barátom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a barátom volt feleségétől! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátom jó pár éve elhagyta a feleségét egy másik nő miatt (nem én voltam)! De mostanában jó a kapcsolatuk közös dolgokat még megbeszélik meg van egy közös gyerekük 20 éves. A volt feleség naponta hívogatja,üzenget neki.. nagyon idegesít..a nő egy könnyű vérű alkat!

Egyik alkalommal úgy intézték,hogy 3masban elmentek vacsorázni, pedig előtte nem ez volt megbeszélve...

Ha csak szóba kerül tiszta ideg vagyok a nőtől miért megy vacsorázgatni a volt férjével? Normális ez?


2013. júl. 30. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, de ha a párodban bízol és szeretitek egymást akkor nincs miért aggódni.
2013. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát ha van egy közös gyerekük, akk szerintem normális, hogy tartják a kapcsolatot rendszeresen, bár talán a napi kicsit túlzás.Valószínüleg a nőre rájött h vissza akarja hódítani vagy mi.

Szerintem beszéld meg a pároddal ezt az egészet :)

2013. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És? ez számodra hírérték?
2013. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

érdekes miért nem ez kérdezted?

a barátod miért megy a régi családjával kajálni?

2013. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért kezdesz olyannal, aki nem zárta le a múltat?


A 20 eves lánya biztos lehetsz benne, hogy tömi a fejét rendesen ellened.


Én úgy gondolom, pótkerék vagy.


Apával sosem kezdenék. Sosem származik jó az ilyen kapcsolatokból.

2013. júl. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!