Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök sógorom feleségétől!...

Megőrülök sógorom feleségétől! A férjem meg támogatja. Mint tegyek?

Figyelt kérdés

Munka miatt a sógorom és a felesége felköltöztem Budapestre, viszont a felesége nem talált munkát, mert roma és nem kellett sehova(állítása szerint). A férjem kitalálta hogy majd jár ide hozzánk takarítani, mert nekem 3 gyerek mellet úgyis kell a segítség egy ekkora házban. Mindezt egy családi vacsoránál, ahol ott a feleség is. Én annyit mondtam,hogy majd megbeszéljük, de nem nem, már beszélték le, hogy másnap hányra jöjjön. Mint ez másnap kiderült takarítani se tud, így a pénz is a levesbe megy. Amúgy nincs bajom semmilyen rasszal, de cigizik, káromkodik, turházik(a asztalnál is!) és nem veszi észre magát. Hiába magyaráztam el neki, hogy én nem takarítok vegyszerekkel, veszi a hypo-t és nyomja kezembe a blokkot, hogy fizessem ki. Ez már odáig fajult, hogy szinte minden nap itt van. Férjem reggel beengedi, mosolyog örül, legyen szép napotok csajok stb. Neki meg kényelmes, tv-zik, kaja van, megkérdezés nélkül benyúl a hűtőbe és nekiáll főzni!

A gyerekek se szeretik, ráadásul ha reggel viszem a két nagyobbat oviba azt akarja, hogy hagyjam vele ott a 10 hónaposomat, addig ő vigyáz rá. De nem hagyom, de az üres házban ott kell hagynom, mert ő nem jön. Egy vadidegent a házunkban, ahol minden vagyonunk van! A férjem meg nem ért meg. Szerinte örüljek, hogy van itt valaki. Mára is vendégeket hívott és én úgy szégyenlem ezt a nőt a volt egyetemista társaink előtt.



2014. jún. 14. 12:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%
29-es, tőled inkább a butaság nem áll távol. Egyrészt köznevet kisbetűvel írunk (magyar), másrészt a hungarizmusnak nem tudom mi köze van ahhoz, hogy van-e háztartási alkalmazottad, vagy nincs. Te inkább a rasszizmusra gondolsz. Amit teljesen felesleges volt most felhozni, mert bár előítéleteim nekem is vannak a cigányokkal kapcsolatban, ebben a kérdésben teljesen irreleváns, hogy milyen etnikumú a nő. Egy idegesítő, rosszul dolgozó személyről van szó, és kész. Tanácsot nem sikerült adnod, a butaságodra pedig senki sem kíváncsi.
2014. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
15%

Valamokka!

Te úgy írod ahogy akarod!Én büszke vagyok származásomra,Én Magyar vagyok!!! Ha ezzel nem veszed észre a mondanivalót azzal semmi baj nincs.

2014. jún. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
83%
Ha annyira magyar vagy, legyél tisztában a magyar helyesírás szabályaival.
2014. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Mit sikerült azóta?
2014. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
18%
# 34/34 Nem kell izgulni,Én tisztában vagyok a helyesírással.De te vagy még mindig a buta mert nem is érted hogy miért írom úgy ahogy! Okoskodni leírt könyvekből könnyebb mi? :)
2014. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
62%
Vagy nem-e azért támogatja a férjed a sógornőt, mert.ő is cigány...
2014. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
65%
Bízz rá nagyon nehéz kerti feladatokat. Mondd hogy egyedül a házban boldogulsz, de a kertrendezéshez kell csak segítség. Hátha magától is elmegy....
2014. jún. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
69%
Én megmondanám a férjemnek,hogy ha már úgy is korán érkezik.Ültesse be az A8-asba maga mellé a hypos üveggel együtt.Vigye be az irodájába majd ott eltakarítgat egyész nap.
2016. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!