Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a tesómnak hogy a...

Elmondjam a tesómnak hogy a párja egy másik férfival volt a strandon?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a bátyám, nem vagyok vele túl jó viszonyba amióta elköltözött ő is a családi házból és én is. Igazából az 1 éves kislányomat sem látogatta meg mikor megszületett, soha sem jön el hozzánk, én sem hozzájuk, néha össze futunk és annyi.

A párjával is hasonló a dolog, vele sem beszélek nagyon, főleg tudom hogy ő a kasszás a bátyám pénzéből, és mikor kölcsön akartam kérni még sem adott. Minap strandon voltam, és megpillantottam őt egy másik férfival. Eléggé el voltak, nem tudom ő ki mi, nem is érdekel. Szerintem látott, de úgy tett mint aki nem. Párom nem akarta hogy oda menjek, mert igen csak rendeztem volna egy jelenetet. Viszont azt hiszem a bátyám sem hinne nekem ha elmondanám, és ez a legnagyobb gond, de annak ellenére hogy nem vagyunk jóba szeretném ha nem az orránál fogva vezetné, hiszen nem ezt érdemli.


2014. jún. 15. 13:50
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
48%
Vagy tuti hogy őt is csalják azért gyp-s.
2014. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
68%
ja,ja, biztos csalják a kérdezőt...
2014. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
48%
Szövegértelmezés 0... az egyik kommentelőnek szólt...
2014. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
93%

Tudom, nekem szólt. Sajnos rossz híreim vannak, sem gyps nem vagyok, nem csal a férjem, van gázfűtésünk és normális életünk.:)

Nem járunk lejmolni, és nem is jelentgetünk olyan infót, amiben nem vagyunk biztosak, csak azért, hogy megkavarjuk az állóvízet.

Nem szoktam mások gyermektelenségét a fejükre olvasni, s gyermeket csak úgy vállalok, hogy a meleget legalább biztosítani tudjam neki.

Lúzerek.

2014. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
71%
Akkor hogy feltételezed, hogy csak azért mondunk "ellent" a kérdezőnek, mert csaljuk a párunkat?
2014. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
71%
De én a 38-asnak írtam...
2014. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
44%

Nem, az nem én voltam, az nekem először mondták:)

Azt hittem, én kaptam a gyépézést is.:)))

Félreértés.:)

2014. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
44%
:)
2014. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
12%
Én elmondanám, de nem torzítva, vagy ahogy én gondolom, hanem AMIT ténylegesen láttam. A továbbiakat pedig szűrje le ő. Ez így nem kavarás. Meg akármilyen rossz a viszonyunk, ennyit megérdemel.
2014. jún. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
93%

"Én elmondanám, de nem torzítva, vagy ahogy én gondolom, hanem AMIT ténylegesen láttam. A továbbiakat pedig szűrje le ő. Ez így nem kavarás. Meg akármilyen rossz a viszonyunk, ennyit megérdemel."


Épp ez az. Nem az a szarkavarás, hogy mit mond, hanem hogy milyen céllal. Ha engem akárki, akivel rosszban vagyok, megkeresne, hogy látta a páromat ilyen-olyan nővel/férfival, az szarkavarás lenne. Mert rosszban vagyunk. Ha jóban lennénk, ismerné a másik felet is.


Itt a kérdező eljátszhatta volna, hogy tényleg aggódik, és más válaszok lettek volna, de így, hogy felhozta, hogy nem adnak neki pénzt és miért nincs gyerekük, ezt nem lehet nem szarkavarásként értelmezni.

2014. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!