Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a tesómnak hogy a...

Elmondjam a tesómnak hogy a párja egy másik férfival volt a strandon?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozik a bátyám, nem vagyok vele túl jó viszonyba amióta elköltözött ő is a családi házból és én is. Igazából az 1 éves kislányomat sem látogatta meg mikor megszületett, soha sem jön el hozzánk, én sem hozzájuk, néha össze futunk és annyi.

A párjával is hasonló a dolog, vele sem beszélek nagyon, főleg tudom hogy ő a kasszás a bátyám pénzéből, és mikor kölcsön akartam kérni még sem adott. Minap strandon voltam, és megpillantottam őt egy másik férfival. Eléggé el voltak, nem tudom ő ki mi, nem is érdekel. Szerintem látott, de úgy tett mint aki nem. Párom nem akarta hogy oda menjek, mert igen csak rendeztem volna egy jelenetet. Viszont azt hiszem a bátyám sem hinne nekem ha elmondanám, és ez a legnagyobb gond, de annak ellenére hogy nem vagyunk jóba szeretném ha nem az orránál fogva vezetné, hiszen nem ezt érdemli.


2014. jún. 15. 13:50
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Ja ezt kifelejtettem hogy amikor a medencében voltak, akkor a fiú elé állt azt hittem meg is csókolják egymást, na akkor a haját téptem volna ki.


A páromnak köszönhető h nem mentem oda

2014. jún. 15. 14:21
 12/53 anonim ***** válasza:
93%
De mit idesegíted magad? Azt írod, nem vagy jó viszonyban a bátyáddal. Ennyire unalmas az életed, hogy Mónika show-t akarsz rendezni a strandon?
2014. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Nem unatkozom ennyire, de ti sem lennétek másképp. Csak egy picit gondolkodjatok el ha a ti testvéreteket vernék át így! Ha jóba vagyunk ha nem a vér nem válik vízzé! A kölcsönkérés az kb 4-5 hónapja volt mikor fára kértünk pénzt
2014. jún. 15. 14:24
 14/53 acelsziv ***** válasza:
96%

A bosszúálló hugica esete, aki nem kapott kölcsön pénzt miután képtelen a sajátját beosztani. Nekem kb ez jön le.

Nem vagy jóban egyikükkel sem és most szívesen bekavarnál. Tedd meg, de te fogod a legjobban megjárni. Te kis erkölcscsősz.

2014. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem egyáltalán nem bosszú, de ami igaz az igaz, mióta együtt laknak, még a szülőket sem támogatja a bátyám, pedig tudja azt is hogy mennyire keservesen élnek napról napra. Nem bosszú az hogyha felnyitom a szemét, mert elvakítja a szerelem, és az hogy kiszakadjon a családunkból, csak ha már erre vetemedik, ne strandoljon a nő a tesóm pénzén amíg ő keservesen dolgozik, mert ugye a nő meg munkanélküli de csili vili ruha, autó van a feneke alatt, arról nem beszélve hogy építkeznek de ő kelmének még a gázt kell bekötni meg kazán mert ő nem piszkol ám a házban, na meg ki kötés hogy gyújtóst vágjon mert nem akar megfagyni és akkor nem fog tudni begyújtani.
2014. jún. 15. 14:29
 16/53 anonim ***** válasza:
70%
Ne költsd a pénzt strandra, és már most kezdj gyűjteni a téli tüzelőre. Akkor nem szorulsz kölcsönre és nem kell kémkedned a tesód meg a nője után, akik le se xarnak.
2014. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
63%

Te szimplan gonoszkodni akarsz egyet. Dehogyis erdekel a batyad vedelme!

Mindenkepp rosszul jossz ki az esetbol, a feleseg ki fogja magyarazni, a szerelmes baty mindent elhisz.

Egyebkent ha nem ismered azt, akivel volt, az nem jelenti automatikusan azt, hogy a szeretoje.

2014. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
73%

" gázt kell bekötni meg kazán"

Mi a probléma? Fűteni kell.


Süt belőled az irigység, gyűlölet és rosszindulat.

2014. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
83%
Nekem vannak nagyon jó férfi barátaim, már gimis illetve egyetemista korom óta tartjuk a kapcsolatot. Szoktunk együtt sütögetni, bulizni, igen, strandolni is. Kívülálló számára lehet úgy tűnik mintha flörtölnénk, holott csak játszunk és szivatjuk egymást. A férjem tudja, nincs vele semmi problémája. Szerintem mielőtt belemásznál ennyire valakinek a magánéletébe, anélkül, hogy bármit is tudnál róluk, nézz magadba, hogy mi vezérel, az irigység vagy a tényleges jószándék.
2014. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Ha már kihasználja akkor nekem is van némi közöm, mi közben azt hazudják hogy sosincs pénzük!

Miért nincs mert ő nagysága eljár kondiba meg műkörmöt rakatni pedikür szempilla, ruhák tömkelege furikázás egésznap az megy. De 7 év alatt még gyermeket sem voltak képesek vállalni....na vajon mért mert csak kihasználja hogy pénzre tegyen szert

2014. jún. 15. 14:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!