Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma megtudtam, hogy a volt...

Ma megtudtam, hogy a volt párom alkoholelvonón van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már van új párom és egy kislányom. De még mindig szeretem a volt páromat. Tiszta szívemből sajnálom és szeretem őt.

Tanácsot várok!


2014. jún. 15. 19:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a párodnak a kérdésed!Majd ö eldönti!!!!
2014. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Már megint sok az eszelős. Semennyi infóból neki estek a kérdezőnek. Honnét tudjátok, h az exből miért lett ex? Miért olyan alap, h ha a kérdeznek már új párja, meg kislánya is van, akkor ő hagyta el az exet? Fordítva tán nem történhetett? Honnét tudjátok, hogy kié a kislány? Mert nem írta azt se, hogy az új pasitól van-e, vagy az extől.

Lépj tovább ezektől függetlenül kérdező, ahogy korábban is írtam semmit ne tegyél. Alkoholista, elvonón van, de egy hamar nem lenne jobb neki, és a kislányt nézd, h nem mindegy milyen emberrel él együtt. Ne akarj neki alkoholista apát, akkor se, ha ő életed szerelme, legyen a kislányod az életed szerelme. Az új pasit viszont, ha nem ő az apa, akkor hagyd el, mert nem fer vele szembe így együtt maradnod.

2014. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Miért szültél gyereket olyannak, akit nem szeretsz, mitöbb, még mindig az exedért esz a fene? Hm?
2014. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hány éves a kislányod? Mit érez érted az új párod? És a régi? annyi kérdés van itt még, mi helyetted nem dönthetünk. De mindenképpen a gyerek legyen az első.
2014. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Várd az elvonó kapujában, mert titkon biztos a te kedvedért vonult be oda, hogy jobb ember legyen, és még mindig téged szeret! Hagyd ott a párodat érte, hisz remek ember lehet!


Ezt a választ szeretted volna hallani???

2014. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!