Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Három és fél év után elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három és fél év után elhagyott a barátnőm. Most mit tegyek? Én 24F ő 32L

Figyelt kérdés

Jól megvoltunk semmi veszekedés vagy elhidegülés nem történt.Munkahelyen jöttünk össze 3,5 éve.Én külföldről vagyok.Csak miatta hagytam ott mindent lakást,barátokat,rokonokat...

Hozzá költöztem egy fél évig jól ment minden aztán rengeteg rossz dolgon mentünk keresztül a családjában 3 haláleset is történt.Pénzügyi problémák voltak.Ez a magyarok átka svájci frank baromság.A lényeg az hogy mindezen átmentünk. Rengeteget segítettem neki anyagilag és lelkileg is.De túljutottunk az egészen lett lakás bútorok egy nyugalmas hely ahol jól ellehet az ember.Már azt hittem hogy sínen vagyunk.De mikor már minden jó lenne megszűntek a nyomasztó problémák elkezdte dugdosni a telefonját.Nem hagyta szem előtt még feltölteni sem otthon töltötte.Nehogy a kezembe kerüljön.Aztán kiderítettem hogy mi a helyzet.Egy régi ismerőse akinek éppen nem volt barátnője ráakaszkodott a barátnőm meg beadta a derekát.Kértem hogy magyarázza meg felejtse el őt de azt mondta hogy inkább vele lesz.Hozzáteszem 2 hét kellett ehhez.Azt mondta hogy én nem rontottam el semmit csak ő a hibás.Ezért hagyta hogy itt lakjak a lakásába ő meg elmegy.Sajnos mivel külföldi vagyok nekem az ő barátai voltak az ismerőseim akik most le se sz.rnak.Így nincs kivel megbeszélnem az egészet.Sajnos én még mindig szeretem ő meg nem.Mondtam neki hogy nagy hibát követ el mert olyan embert választ aki nem tett érte semmit.De ő most ezt nem képes felfogni.Szerintetek most mit tegyek?Vissza haza nem mehetek mert itt van a munkám és egyébként sem szeretnék csak sajnos most nincs kivel még csak megbeszélni se ezt a dolgot.Tudtok valami tanácsot adni?



2014. máj. 2. 15:08
 1/5 ShapeShifter válasza:

Hát ez kemény.

Én azt mondom, hogy nem érdemel meg téged. És azt se, hogy szeresd őt. Ilyenek a rib_ncok. Szerintem csak rosszabbul jársz, ha most elkezdesz neki könyörögni. Tedd túl magad rajta. Nem éri meg. Sőt, csak kevesebb esélyed lesz visszaszerezni, hidd el, ha teljes letargiába esel. Küldd el a halál faszára, ezerszer több esélyed lesz, hogy ő fog téged keresni. Én a helyedben ezt tenném. Elküldeném a halál fa_szára és csinálnám a dolgom. Elmennék bulizni, max kibőgném magam és a saját talpamra állnék.

2014. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
örülj neki! képzeld el ezt úgy, hogy családotok van, közös lakás. most találhatsz egy szebb, fiatalabb, rendesebb nőt! neked még van időd
2014. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki, miért talál ki ilyen baromságokat, de ez kamu.
2014. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kamu?Ember éreznéd magad az én helyzetemben.
2014. máj. 2. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyet érzek veled. Te mindent erre a kapcsolatra tettél fel, s most lépett. Igy jártál. De ne tedd meg neki azt a szívességet, hogy padlón lát. Próbáld magad túl tenni. A megoldás az, hogy tovább lépsz. Nem az, hogy próbálod őt visszaszerezni. Úgy se sikerül, mert most rózsaszín ködben él. Ne alázd magad.Az is lehet,hogy idővel vissza megy hozzád. Igen, túl kell lépni. Valamiért ez történt, ami még lehet egy jó kezdete. Kitartás!!Szerezz ismerősöket, járj el otthonról...idő mindent megold. Vagy írkodj ide...vagy nekem privibe. Szorítok neked!
2014. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!