Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3éve van párom! És szeretném...

3éve van párom! És szeretném ha már aludhatnánk egymásnál mert már elég komoly kapcsolat ez! Mit mondjak anyának hogy álljak elé? Félek ha mondanám akkor hallhatnám ezeket a csunya dolgokat!

Figyelt kérdés
Szerintem anya még azt sem szeretné hogy lefeküdjünk mivel akkor mondaná Kicsit restelem a dolgot mert sokszor szokott lek*rvázni pedig nem vagyok az!
2010. jan. 3. 12:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Te jó ég milyne prűd emberek vannak...

Meg különben is milyen anya az olyan aki lek.rvázza a lányát?

Ahhoz képest hogy azt mondják elfajul az ifjúság úgy látom a szülők is egyre rosszabbak. Na bocs nem sértegetni akraom a szüleidet de sztem ezt ne hagyd annyiban... Vagy azt akarod hogy még 35 éves korodban is anyukád mondja meg, h mikor mit csinálhatsz? Mer ismerek ilyeneket...

De az ilyen szülőkkel a legjobb meghagyni őket boldog tudatlanságban, mondd azt hogy egy barátnődnél alszol, ha meg lelkiismeretfiurdalásod lenne, akkor gondolj arra hogy ő meg lek.rvázta a saját lányát, ráadásul teljesen indokolatlanul (szerintem).

Vagy legyél kicsit makacsabb... mindnekinek van olyan időszaka, amikor lázad...

2010. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Utsó válaszoló vagyok, azért annyiban módosítanom kell a hozzászolásom, hogy a barátod hány éves?

Mert ha egy 30 éves bűnöző mondjuk akkor azért megértem anyukádat, hogy nem akarja sűrűn látni :D

2010. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hát ezzel az a baj hogy mondtam már hogy a barátnőmnél alszok és nem engedte meg!
2010. jan. 3. 14:13
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha 18 évesen nem engedik hogy egy barátnődnél aludj, akkor vagy rosszul hazudsz vagy ott komoly baj van...
2010. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
22éves nekem mindent megad amit egy fiu tud rendszeresen dolgozik imád
2010. jan. 3. 14:53
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

14:15 vagyok.

Sztem ha ezt elmondanád anyukádnak, hogy igazán örülhetne hogy ilyen barátod van, és hogy értse már meg hogy 18 évesen már nyugodtan nála aludhatnál. V anyukád csak esküvő után aludt először férfival? Ha igen, és őt is így nevelték, akkor nehezebb lesz vele megértetni, de mondd meg, hogy ez már nem a középkor... Ha nem ért a szóból, akkor meg ne törődj vele! Mondd azt, hogy te próbáltál értelmesen beszélni, és ha en ház nem! ÉS csakazértis elmész a abarátodhoz, és ott alszol. Sok mindent nem tud majd cisnálni anyukád, max 1-2 napig duzzog...

2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

Ott agond,hogy gőzötök sincs arról,hogy mit jelent az,amit írtok(nézzétek meg mit jelent az,hogy prüd)

Egyébként igen,régen voltam elsőáldozó,viszont én a barátommal 19 évewsen összeköltöztem egy albérletbe,eszem ágában nem volt a szüleim nyakára hozni,mitöbb nekem odamenni élősködni a szülei nyakára.

Pláne nem akartam hazacipelni pár hét ismeretség után semmilyen pasit sem.

Én már akkor is tudtam felelősségteljesen viselkedni/gondolkodni.

Ti meg röhejesek vagytok,itt rinyáltok,mint a csecsemők,miért is venne felnőttszámba benneteket bárki is?

Ja,ha a pasitok annyira imád benneteket,miért is nem teremti meg a feltételeket ahhoz,hogy együtt lakjatok?

Mert azok a fiuk is csak kis ribiknek néznek beneteket,akikhez tök jó éjszaka befeküdni,aztán ennyi elég is belőletek.Hát igen erre vagytok valók.

2010. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hogy jösz te ahozz hogy leribizz itt bárkit!

Ja igy van mindenki házasodjon össze és lakjanak együtt csináljanak gyreket majd váljanak el!

Persze mien felfogás ez!

Ha valaki komolyan férjet akar akkor az nem fog vele 3év de de még 5év után se gyereket szülni mert hamar meg lehet unni a másikat és nem magamról beszélek!Kár hogy mi nem tilthatunk ki embereket!Mert téged egy az egybe kitiltottalak volna már az elsőnél is!Ha ilyen vagy nem kell válaszolni

2010. jan. 3. 16:10
 19/24 anonim ***** válasza:
81%

talán azért nem tudja neki a fiú megteremteni a lehetőséget hogy közös ágyuk legyen... mert nincs pénze! Mert manapság 22 évesen mindenki tanul... Én legalábbis nem ismerek olyan embert akinek lenne külön lakása ilyen fiatalon...

kérdezőnek: lázadj.

2010. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem is lázadj. 3 év kapcs az elég komoly. Ennyi idő alatt biztos sikerül anyukádnak nagyjából megismernie a barátod, nyugodtan engedhetné, hogy együtt aludjatok. Lehetséges hogy nem bízik benne és a "balesetet" szeretné elkerülni. Győzd meg arról hogy komoly a kapcsolatotok, megbízol benne, stb
2010. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!