Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3éve van párom! És szeretném...

3éve van párom! És szeretném ha már aludhatnánk egymásnál mert már elég komoly kapcsolat ez! Mit mondjak anyának hogy álljak elé? Félek ha mondanám akkor hallhatnám ezeket a csunya dolgokat!

Figyelt kérdés
Szerintem anya még azt sem szeretné hogy lefeküdjünk mivel akkor mondaná Kicsit restelem a dolgot mert sokszor szokott lek*rvázni pedig nem vagyok az!
2010. jan. 3. 12:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

Jézus Mária, nem gondoltam, hogy vannak még ilyen nők mint a 15: 54-s. Remélem, hogy fajtájának utolsó képviselője. Kérdező sajnállak:(:(:(

Anyukád miért nem akarja, hogy veled aludjon? Kifogása lehet a fiú ellen ? Na meg az azért elgondolkodtató, hogy anyukád lek urváz? Azt miért teszi? Ha a megbeszélés nem járható út, akkor nem nagyon van megoldás, 18 évesen el lehet költözni...

2010. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

Pont ezt mondja az idióta prűd hozzászóló. Te is az vagy talán?

Én megértem a prűd hozzászólót, 35 évemmel nem a középkorban nőttem, de én sem vittem volna a szüleim nyakára estére meg reggelre a párom. Egyszerűen azért, mert az én drága, kedves szüleim nagyokat néztek volna, és nem szívesen alkalmazkodtak volna a saját lakásukban. Egyebekben a csillagokat is lehozták volna nekem az égről.

20 évesen férjhez mentem. A nászéjszakán már a saját közös lakásunkban voltunk. Addig meg otthon aludtunk mindketten.

Én veletek ellentétben tiszteltem a szüleim nézeteit annyira, hogy ne okozzak nekik megütközést, még ha nem mindennel értettem is egyet. Mondhatjátok, hogy nekem könnyű volt, hisz álom szüleim voltak...

2010. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
18-ig felejtős
2010. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22'(2010.márc.3.00:21)

"...tiszteltem a szüleim nézeteit annyira, hogy ne okozzak nekik megütközést..."!

2022. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!