Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg indok lehet egy...

Az tényleg indok lehet egy válásnál, szakításnál, ha a másik félnek "traktor fék" van a fehérneműjében?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 20:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
Kedves utolsó válaszoló, áruld már el, hol van az leírva, hogy nem egyszeri esetről van szó? Miért kell egyből végletekben gondolkodni, hogy "mindig" olyan az a bugyi, hmm?
2014. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szóval a traktor fék az, mikor szaros lesz valakinek az alsóneműje?
2014. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
30%

21:30

"Értem férfi esetében válóok, nő esetében érdem! "


*Nő esetében azért "érdem", mert hogy képes volt a tangája hátuljának azt a vékonyka madzagját is így telibe találni...

2014. jún. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy egy férfi mit nyúlkál a szennyesek között? Nem vagyok maradi, férjem is ugyanúgy besegít a házimunkába stb...de a mosástól eltiltottam, teregethet meg minden de mosni én mosok pont ezért...mert engem nem zavar ha épp nem a legtisztább az alsóneműje..bár nem jellemző eddig egyetlen egyszer találkoztam ilyen gatyával. Ha rendszeres lenne se válnék el, de biztos szólnék érte,m hogy törölje már ki normálisan a seggét. Viszont egy női fehérnemű is tud akaratlanul is nem a leggusztusosabb lenni, főleg ha van egy kis folyása is még a nőnek stb, de nem mennék bele és még lehet ez is normális mégse a legszebb látvány. Párom eleinte ugyanúgy mosott, de én inkább kitiltottam a mosógéptől. A szennyeseimet meg általában úgy rakom bele, hogy ha valaki felemeli a tetejét ne a bugyijaim virítsanak már felül.
2014. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%
Engem nem zavar! Van mosógép! Egyébként némelyik ember nagyon-nagyon játsza magát.....(akinek nem inge...) A gyerekünk is nyakig szaros!!!! (pelenkás) Az sem zavar.... 26 N
2014. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
26%

"Amúgy egy férfi mit nyúlkál a szennyesek között? Nem vagyok maradi, férjem is ugyanúgy besegít a házimunkába stb...de a mosástól eltiltottam"


De, maradi vagy.



"egy női fehérnemű is tud akaratlanul is nem a leggusztusosabb lenni, főleg ha van egy kis folyása is még a nőnek stb, de nem mennék bele és még lehet ez is normális mégse a legszebb látvány."


Van tisztasági betét, van nőgyógyász, aki a folyamatos, kóros folyást helyrehozza.



Kedves válaszoló, nektek ugye nincs nemi életetek? Mert ott fröcsög ám a sperma, és a női altestből is folyik ám a síkosító édes nedű. Gusztustalan, mi?

2014. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%

Minden héten feltesznek olyan kérdést, hogy ők milyen modernek, mert pucéran vannak otthon a család egész nap.


Na ott a bútorok lehetnek ilyen sz@rosak, hugyosak és folyásosak !!!

Csak őket ilyen apróság nem izgatja...

2014. jún. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Nos mi mindig használunk nedves törlőkendőt, naponta legalább egyszer zuhanyozunk, de mégis előfordulhat, hogy az alsóneműn nyom marad. Ez szerintünk nem a világ vége, hisz a mosógép szépen kimos mindent, de most már tudom, hogy maradiak vagyunk."


"Minden héten feltesznek olyan kérdést, hogy ők milyen modernek, mert pucéran vannak otthon a család egész nap.

Na ott a bútorok lehetnek ilyen sz@rosak, hugyosak és folyásosak !!!

Csak őket ilyen apróság nem izgatja..."


Bizony. Mert az nem úgy van hogy lemossa a sggét a bidében vagy a törlőkendővel, és az örökre úgymarad. Mert egy-két milliliter folyékonyabb cucc néha ki fog szépen kerülni a gravitáció miatt apránként nagyon lassan-lassan. De a konkrét szarcsík az biztos a wc papír használat mellőzéséből lesz, de egy minimális elszíneződést okozhat az hogy néhány óra alatt ott valami kijött az utolsó lemosás óta. Ezért nem jó folyamatosan ráülni a bútorokra tökpucéran.

2021. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!