Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg indok lehet egy...

Az tényleg indok lehet egy válásnál, szakításnál, ha a másik félnek "traktor fék" van a fehérneműjében?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 20:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Mi az a traktor fék?
2014. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
6%

11-es, olvass a kérdéskörben néhány korábbi kérdést, és megtudod, mennyivel kevesebbért válnak a nők!!


Persze te ezek szerint kivétel vagy.

2014. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%
11-el értek egyet, az nem érett a párkapcsolatra, házasságra meg főleg nem aki egy ilyenen kiakad. És nem azért írom ezt mert nekem folyton szaros a bugyim, hanem azért, mert betegség esetén ez is bele kell, hogy férjen. Az emberek bizony ilyen undorítóak, szarnak, pisilnek és mindenféle egyéb testnedveik vannak.
2014. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem használnak babapopsi törlőt? Ezért van. Amúgy szerintem ez hülyeség. Ha valaki szerelmes, akkor nem ábrándul ki a párjából azért, mert wécére jár. Ilyen baleset meg mindenkivel előfordul. Nekem is volt már ilyen. És? Ha valaki ezért ott hagy, az hagyjon is, mert felületes ember.
2014. jún. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

11-es vagyok. Mint írtam, mi is használunk nedves törlőkendőt, ott van a wc mellett.

De nem mindig van nálunk, amikor nem vagyunk otthon.

Jöttem én haza úgy repülővel, hogy elkapott a hasmenés, és az ezerféle csomagolnivaló mellől kimaradt a nedves törlőkendő. És bizony, nő létemre, ott volt egy kis nyoma a bugyin, hiába próbáltam rendesen kitörölni magam.


Igaz, hogy nem dugtam a férjem orra alá, de mosáskor megláthatta volna. Egy szót nem szólt volna érte, emberek vagyunk, nem tökéletes robotok.

2014. jún. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
62%

Másrészt meg mi az, hogy

'A FELESÉGNEK??? Fujj...'


Miért, ha férfinél fordul elő, az mivel jobb?

2014. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
24%

Értem férfi esetében válóok, nő esetében érdem!


Mi is az a kettős mérce???

2014. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha mindig olyan, akkor az gáz, baromi igénytelen, ha csak előfordult má, hát tegye mindenki a szívére a kezét! Kivel nem?


Ez nem ok, és nem indok, csak egy sérelem egyébként a többi közül

Voszont afej meglehetősen indiszkrét, ha ezt kiteregeti a szomszédok közt.

Ez már indok volna a válásra nekem is.

2014. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén megmondom: akinél válóok egy vonalkódos gatya/bugyi, attól jobb is megszabadulni!

Nem arról van szó, hogy normális lenne a vonalkód...mert nem. De nem hiszem el, hogy ez akkora problémát jelenthet két egymást szerető ember esetében, hogy ne tudjanak ilyen dolgokon felülemelkedni... És könyörgöm, öregkorban, amikor majd bepiss és bekakk lesz...akkor mit fognak csinálni ezek a "tökéletes" emberek, akik egy traktorfék elől is elmenekülnek??? Pedig elméletileg mikor összeházasodtak, valami olyasmit fogadtak meg egymásnak, hogy jóban-rosszban..egészsgében-betegségben, holtomiglan-holtodiglan...nem?

2014. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó

Itt nem arról van szó, hogy isős vagy beteg, vagy újabban frodul elő, hanem az ha mindig..

Az azt jeleneti, hogy nem is tesz érte, hogy en egyen olyan.

És nem, nem normális a " vonalkód"

Igen, ennek ellenére előfordulhat, mindenkiel, ennyitől szeritem sem szabadna kiábrándulni.

De a másik kérdésnél én írtam, hogy, ha már a kapcsoat elején ez fennáll, akkor mi tuti nem jutottunk volna el odáig, hogy " kétegymást szerető ember", és /vagy hátzaspár legyünk.


Megint más kérdés, ha később idős korban, együtt leélt 25-30 év után üti el magát a jelenség.

Akkor pedig már kétlem, hogy ciki azt mondani, hogy


: "apjuk, má' megint sz.ros a gatyád, töröld má' ki rendesen, vagy legközelebb a fejedre húzom"


/ persze a stílus csak vicc, és a nemek fordíottjára is igaz/



Egy férfinek tény, hogy hamarabb megesik a dolog, mert nekik vélhetően több szőr van a hátsófertájuknál, mint a nőknek, azt nehezebb tisztítani papírral.

Viszont erre szolgál a nedves törlőkendő, vagy inkább a langyos víz.

Mennyiből tart a kád fölé hajolni, ha nincs is bidé?



Tehát ne hasonlítsuknössze azt amikor valaki betegség, tehetetlenség, öregkor miatt kerül traktorfékes gatyákkal, bugyikkal szembe, vagy szimplán igénytelenségből

A kettő nagyon nem ugyanaz.


18

2014. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!