Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim furcsák. Ki érti ezt?

Szüleim furcsák. Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

21 évesen dolgozom, még otthon lakom, de nem érzem magam jól. Jó lenne már elköltözni, de ha ezt felhozom, akkor a szüleim folyton kiakadnak és lenéznek engem. Ha otthon vagyok segítek ezt azt, bár a munka miatt alig van időm bármire otthon már délután 5 óra után.. hétvégén párommal találkozom (hétközben nem találkozunk), és ez a hétvégi találka is zavarja őket hogy én otthon segítsek és ne magamnak tervezzek bármit. Szerintük élősködöm rajtuk, (ami szerintem akkor lenne igaz ha nem is dolgoznék és el sem akarnék költözni), no de nem élősködöm, és szivesen elköltöznék már, de ők ezt mégsem akarják hagyni. Csak az számít nekik hogy hétközben ha hazaérek is nekik segítsek és hétvégén is, amikor a párommal találkoznék a hosszú hét után..

Ki érti ezt?


2014. jún. 24. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

1. Hétköznap 5 óra után ér haza a legtöbb ember, és akkor áll neki főzni, takarítani, mosni. Ez nem lehet kifogás, hogy 5 után érsz haza.


2. Ha hétköznap hanyagolod a segítséget, akkor illik legalább hétvégén besegíteni, de ha mindkét nap csak a pasiddal töltöd, akkor jogosan pampognak.


Megoldás: hétköznap segíts többet, és hétvégén legalább egy fél napot szánj az otthoni házimunkákra.

Akár áthívhatod a pasidat hétvégén.

2014. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Kell nekik az ingyen bejárónő. Költözz minél előbb.
2014. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg:

Megoldás: Költözz el!

Felnőtt, dolgozó ember vagy, mi az, hogy nem engedik. Ha el tudod tartani magad, vagy a pároddal együtt meg tudtok élni akkor mire vársz? Költözz albérletbe és kész...

2014. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen koltozz el.

Ha azt mondjak az ember szulei, hogy eloskodik rajtuk a gyerekuk, akkor boven ideje elkoltozni, akar igaz ez a allitas, akar nem.

Ennyi.

2014. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Költözz el, és rögtön rájössz, hogy az embernek akkor is el kell látnia a ház körüli munkát, ha 5 után ér haza. Sőt, ha 8 után esik be az ajtón, akkor is. Már ha nem akar disznóólban élni.


Lehet hogy dolgozol, de fogalmad sincs az életről.

2014. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
népművészeti agyagedény? Engem párom mindig lemajmoz :(
2014. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

#5


De az nem mindegy, hogy egy sznob Versailles-t majmoló házban kell megcsinálni a ház körüli munkákat, vagy egy 1,5 szobás minimalista lakásban, ahol csak ágy, asztal meg szekrény van. Szóval én is a költözést javaslom, egy alacsonyabb fenntartású lakásba.

2014. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én így is besegítek itthon, és nagyon szivesen ellátnám a saját kis lakásom is 5-6 óra után is ha úgy adódna! :) szóval itt nem igaz amit az előzőek állítottak.


Csak nekik a segítség így is kevés, de ha a költözés szóba kerül mégis ellenezni akarják...

2014. jún. 24. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
21 evesen ha el akarsz koltozni, akkor ellenezhetik, attol meg meg nem akadalyozhatjak.
2014. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

De, kislány! Mit kell rajta ellenezni?

Ha képes vagy eltartani magad, akkor csak fogod és bejelented.

2014. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!