Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költöztetek el?

Hogyan költöztetek el?

Figyelt kérdés

Hamarosan nagyon szeretnénk a párommal összeköltözni. 4 éve együtt vagyunk, mindketten most kezdtünk dolgozni az egyetem mellett, de még szüleinkkel élünk.

Olyan kérdésem volna, hogy ti hogyan költöztetek el..


Saját lakás / albérlet?

Mikor?

Ki fizeti / fizette? (Egyedül tartjátok fenn, vagy kaptátok, vagy vettétek?)

Egyedül, vagy párotokkal?


Ha tudnátok rá időt szakítani, kíváncsian olvasnám elköltözésetek rövid történetét.

Nagyon köszönöm előre is!

22/N



2014. jún. 25. 23:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
18 éves voltam, amikor a párommal összeköltöztünk, ráadásul egyből külföldre (együtt mentünk ki). Az első perctől kezdve önellátók voltunk, mindketten dolgoztunk. Nem bántam meg, de ennek az volt az ára, hogy nem tudtam (egyből) tovább tanulni.
2014. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Sezlonyrugó ***** válasza:
300 £-al és egy bőrönd cuccal. Először szoba bérlés+pánikroham, hogy legyen valami meló + futkosás, tök szopás. Végre lett meló. Azután csak munka, semmi más. 1 év után ház bérlés. Megint csak munka 24/7. Spórolás ezerrel. Most, 8 év után saját lakás kölcsönre. Megint csak munka 24/7. Ha minden jól megy, még 5 év, és lelassíthatok , és talán lesz időm élni is.
2014. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Sehogy.


26 vagyok,de szerintem soha nem fogok elköltözni.


Ha vennének nekem egy lakást,talán akkor.

De 2 testvérem van,nem egyedüli gyerek vagy.

Így marad a szülőkkel élés.


Nem sok értelmét látom így az életnek,de ez van.

Nem tudsz mit tenni.

2015. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolós én 31 vagyok és megint az Anyámmal,meg a Nagyanyámmal lakom egy 60 nm-es panelben....Előtte albérelben laktam a barátommal 5 évig,de szakítottunk,és egyedül nem tudok lakást bérelni 90 ezer fizetésből itt Budapesten.És bár egyedüli gyerek vagyok és örökölni tényleg csak én fogok,majd csak 20-30 év múvla jobb esetben...Akkor meg már kb,mindegy? Család,gyerek?Én már letettem róla...Hová?Miből?
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én még beteg is vagyok.

Azt látom,hogy az egészséges emberek sem élnek meg itt,akkor én mit mondjak?


Sokszor gondolkodom öngyilkosságon is,mert ez,ami itt megy már nem élet.

2015. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én még csak gyereket sem akarok,meg családot sem.

Egyedül élni,nyugiban,de az sem fog összejönni.

2015. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!