Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miez a kettősség bennem? Mit...

Miez a kettősség bennem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és van egy 19éves barátom 2 hónapja.

Belém van esve a fiú, őszintén szeret...

Hihetetlen lelki kötelék van köztünk, megértjük egymást, segítünk egymásnak MINDENBEN, nincs olyan dolog, amit ne tudnánk megoldani, és megbeszélni. sosem veszekedtünk.

De nem érzem, hogy szerelmes vagyok belé és félek. Ezt mondtam neki is, azt mondta, hogy vár rám, hogy Ő segit megtanítani szeretni, és hogy Ő mindig itt lesz nekem. Mégsem akarjuk elengedni egymást, és nekem összerándul a gyomrom, ha belegondolok abba, hogy elveszítem, hogy mégis csak abrátok lennénk, hogy mással lenne.... :( Nagyon fáj, de félek, hogy mivan ha sosem leszek belé szerelmes:(

Sok, sőt rengeteg a közös bennünk, és ármit megtenne értem. Ő érzi hogy szeretem, mert mondja, sőt én magam is beismerem, hogy olyan tüneteket produkálok mint aki szerelmes, és ezek nem megszokások, hanem tettek...

Mégis félek, nem akarom elveszíteni, nem akarok szakítani vele... mi ez az érzés?:( Istenem, annyira félek:'(

Szeretni akarom!!!!!!!!!!!!


2010. jan. 4. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A lelki kötelék, a szeretet még a lángoló szerelmnél is előrebb, úgyhogy nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen barátod van. :)
2010. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
*erősebb
2010. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
akkor érdemes várnom a szerelemre? kialakulhat?
2010. jan. 4. 20:51
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd rádöbbensz, mekkora kincs. Nagyon becsüld meg, mert ilyen pasit nem találsz.


Szurkolok nektek!

2010. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal!
2010. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ne találkozz vele 1 hónapig.

azalatt kitisztul a fejed, gondold végig, mit érzel iránta, aztán, ha mindketten úgy érzitek a szünet után, hogy jó lenne folytatni, akkor hajrá, de ha nem, akkor szép volt, jó volt, ennyi volt.

2010. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem forrott ki ez a kapcsolat.Én csak a saját nevemben tudok beszélni,de ha valakibe képtelen vagyok beleszertni azt kb az első 3 találkozás után érzem.
2010. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a szituban vagyok....bár tudnám, mit tegyek... csak tudod, én 19 éves vagyok, és így is attól félek, hogy még túl fiatal ahhoz, hogy lekössem magam, ő meg már szerintem simán feleségül venne....és Te még nálam is fiatalabb vagy, szóval....nem ilyenkor kéne élvezni az életet? Én attól félek, hogy a neki még nincs elég tapasztalata,(első komoly barátnője vagyok) és előbb-utóbb úgyis megcsal, én meg "elvesztegetem" a legszebb éveimet...Vagy nem szabad így hozzáállni?:S
2010. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Az 1 hónapos nemtalit nem lehet kivitelezni, mert egy suliba járunk:)


Az utolsónak: figyelj, én attól félek, hogy orrszul döntök, hogy elcseszem azzal, h szakítok....mert ilyen pasi nincs még 1!!!! És inkább hagyok időt magamnak, magunknak. Én nem félek a megcsalástól, mert bízom benne. Neki nem én vagyok az első, de én sosem faltam a pasikat, tehát ezek után sem fogom:) És ő sem egy casanova:)

2010. jan. 4. 21:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Sztem meg szerelmes vagy!Nem is kicsit,csak ugye mindig veled van ezert nem ismered fel az erzest.De hidd el belezugtal.
2010. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!