Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyós jelőltel, aki ok nélkül nem bízik a lánya párjában akivel 2 éve együtt vannak?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyunk,nem bízik bennem.Erre semmi okot nem adtam,azt gondoltam eddig jó viszonyunk volt,sokat járunk hozzájuk.De nem bízik bennem,ezt úgy hallottam vissza valakitől.Nem értem miért,mert semmi okot nem adtam arra.Szeretem a lányát ez látszik is,aki nem ismer az is megmondja hogy tényleg látni hogy szeretem őt.
2014. jún. 26. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Ásd be nyakig, és öntsd le mézzel. A többit a hangyák intézik.
2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz vele túl sok mindent. A fontos az, hogy a lány hogyan gondolkodik. Anyós majd megbékél. VAgy nem. És akkor mi van? :)
2014. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta, ha valóban együtt maradtok és jönnek az unokák, akkor majd megbékél veled.
2014. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Első ezt jól leírta! :)

Lehet hogy anyós nézi a pénztárcád méretét is?Mármint lehet nem felelsz meg egy olyan elvárásnak hogy szőke herceg fehér lovon királysággal?

Esetleg az is ok szokott lenni az ilyenre ha valaki állandóan munkanélküli,vagy léhűtő vagy csak szimplán nem jössz be neki.Lehet ha megdugnád az lehet hogy segítene :) Na jó a viccet félre téve lehet hogy családhoz fog tartozni,de attól függetlenül nem vele fogsz élni,így nem is kell hogy ezzel foglalkozz!

2014. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hallott rólad valamit?
2014. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a jövendöbeli anyóssal, ha a barátnöddel kijössz, az elég.
2014. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az anyósoddal jársz, ne foglalkozz vele, a lányát szereted vele akarsz lenni, szíve joga hogy szívlel vagy sem.. szerintem ne is foglalkozz vele, ha nincs kommunikáció az a legjobb ilyen esetben!
2014. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miben nyilvánul meg ez a bizalmatlanság?

Látványosan eldugja az összes aranyat, pénzt egy kódzárral ellátott széfbe? Nem eszik a főztödből, ha meghívod, mert hátha megmérgezed?

2014. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!