Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a párom...

Normális dolog, hogy a párom nem engedi, hogy rászóljak a sógorom lányára?

Figyelt kérdés
Sógorom egy éves lánya ma nálunk vol. Iszonyatosan rossz gyerek, mindent szétpakol stb. Rászóltam, hogy ne csinálja erre a párom kikérte magának a dolgot. Mert a drága kicsi Kendrára ne merjek rászólni, mégis mit képzelek én stb. Ti a helyemben hogy reagálnátok ilyen esetben?
2014. jún. 27. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%

Egy egy éves gyereknek ennyi esze van.


Az a szomorú, hogy neked se sokkal több.

2014. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

1 éves gyerek az pakol, teljesen természetes, és normális ember ezért nem szól rá.


A párod helyében elmagyaráztam volna a dolgot... az én stílusomat ismerve rosszabbul jártál volna. :D

2014. jún. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Hat gyereked az ne legyen soha, ugyhogy komolyan vedekezzetek....
2014. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%

"Sógorom egy éves lánya.... Iszonyatosan rossz gyerek"


Bocs, de ennyi ésszel az is szép teljesítmény tőled, ha hazatalálsz...

Engem jobban érdekelne az, hogy hogy tudtad rávenni, hogy elvegyen feleslegül??!

2014. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem a kerámia étkészlettel dobálózott, akkor nem gond. Biztos ami biztos, műanyag edényeket adjál neki.
2014. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom, egy olyan pici lány még, hogy lehet rossz? Ő most fedezi fel a dolgokat, nem érti azt, hogy rossz. Még jó, hogy a párod eszénél van.
2014. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen a saját eszedet hozzá mérted egy 1éveséhez:))Gondolod megértette ne pakoljon?Tudod nálunk mi van?A párom cipeli a kisunokát,mindent leszed le dobál,én meg megyek utánuk és pakolok vissza.persze felesleges mert a következő kanyarba megint ledobálja:))Azt mondta a párom,hagyd,most 3napig(mert addig itt lesz)nem takarítunk.Már utána ha ,ledobja hát ledobja 11hónapos.1évesen nem rossz ismerkedik a dolgokkal.
2014. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
63%

Az én 1,5 évesem kipakolja a műanyag edényeket a szekrényből, kihisztizik 2 fakanalat és dobol nekem, a konyhában amíg főzök... Néha megy 1-2 kört, akkor hozza a többi "hangszert" ami neki kell. /Gondolkodok hogy le kellene keverni neki 1-2 pofont is, mert elfoglalja magát/cinizmus vége.

Kérdező ne haragudj meg, de nem a gyerekkel van a baj, te vagy teljesen idióta.

2014. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
23%
Kedves kérdező, ne pontozzál, hanem menjél és kezeltesd az indulataidat.
2014. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
16%

"Természetesen herendi porcelánnal, kristályvázákkal, stb van tele a ház, "


Istenem, de irigyellek, hogy ilyen menő ismerőseid vannak. Nálunk sajnos minden csak pléhből, meg üvegből van. A gyerek utálja is

2014. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!