Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy a párom...

Normális dolog, hogy a párom nem engedi, hogy rászóljak a sógorom lányára?

Figyelt kérdés
Sógorom egy éves lánya ma nálunk vol. Iszonyatosan rossz gyerek, mindent szétpakol stb. Rászóltam, hogy ne csinálja erre a párom kikérte magának a dolgot. Mert a drága kicsi Kendrára ne merjek rászólni, mégis mit képzelek én stb. Ti a helyemben hogy reagálnátok ilyen esetben?
2014. jún. 27. 18:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
24%
Egy éves gyereknél ezt nem lehet rosszaságnak betudni. Nem azért pakolta szét az edényeket, mert direkt fel akart bosszantani, hanem azért, mert minden új neki és ismerkedik a tárgyakkal. Legközelebb pakold el a törékeny cuccokat az útból. Amúgy párodnak igaza volt.
2014. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Pötyös Panni ***** válasza:
32%

Kedves kérdező!

Teljes mértékben igazad van! Egy gyereknek semmi keresnivalója a konyhában és nem kell kinyitni a szekrényeket és az edényeket sem kell kipakolni.Normális gyereknek ilyen eszébe sem jutna..A mai gyerekek nem ismerek azt, hogy valamit nem szabad..Nincsenek nevelve, mindent rájuk hagynak.Egy évesen már késő elkezdeni a nevelést.Igenis rászólhatsz szépen hogy nem szabad. Ha normális ,a hangsúlyból megérti, ha meg nem.....Mi is mentünk vendégségbe és leültem szépen a fenekemre, nem nyúltam semmihez, mondani sem kellett..


Nézd a búzakalászt, büszkén emelődik az égnek,


Míg üres; és ha megért, földre konyítja fejét.


Kérkedik éretlen kincsével az iskolagyermek,


Míg a teljes eszű bölcs megalázza magát.


Gondolom a többség nem fogja érteni az idézet mondanivalóját...

2014. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!