Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal hogyan közöljem?

Anyukámmal hogyan közöljem?

Figyelt kérdés
Anyum nem hordtangát csak ritkán szedeti le a szőrt a punciról a lábáról a hónaljáról pedig sose. Én eddig szinte csak olyanokat láttam akik mindenhonnan leszedetik. Vagy ha nem is tangát akkor franciabugyit hordana.
2008. aug. 1. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, te akarod vagy azt akarod, hogy anyukád olyan legyen mint sokan mások?
2008. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most azt, hogy anyád nem szedi le a hónajszőrét és az neked ciki a barátnőid elött azt értem de a bugyit abszulút nem...Ki látja, hogy milyen bugyi van rajta? Amúgy is a franciabugyi kényelmetlen, a tanga pedig csak egy zsinór, ez pedig nem mindenkinek tetszik.


Egyépként én meg még olyat nem láttam, aki középen leszedeti, de a látható helyeken ott hagyja. Figyi nem nehéz rávenni, ha már egy testrészét szőrteleníti, egyszerűen mond meg, hogy a hónajszőr elég ciki...

A bugyit pedíg továbbra se értem...Miért fáj az neked, hogy anyád nem feszít kiöregedett ribanc módra tangában? Örülj neki, hogy elsősorban anya, és nem kirakatbábú.

2008. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Okay még mindíg nem értem! Tényleg az a baj, hogy nem hord tangát? Ha az lenne a gond, hogy neked nem veszi meg még érteném, de miért baj? Nyilván 35-40 fölött van már nem? Szóval nem tinicsaj aki autóüésen fekszik össze pasikkal vagy ilyesmi...
2008. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Próbáld meg neki elmondani. Ha látod hogy ő ezt nem szeretné, fogadd el őt olyannak amilyen.


Még arra gondoltam, hogy vagy esetleg azt szeretted volna írni, hogy ő ilyen, de te meg le szeretnéd szedetni a szőrt több helyen, de nem tudod hogy mond meg neki.

Ha úgy látod, hogy meg lehet vele beszélni az ilyet, beszéld meg. Ha meg ismered és nem értené meg, akkor menj el és szedesd le. Utána már úgysem tud mit csinálni. Meg ráérsz akkor magyarázkodni, ha szólna érte.

2008. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ne foglalkozz azzal,hogy a ruha alatt anyukád mit és hogyan hord vagy csinál. Nem tartozik rád. Főleg ha egyébként csinos. Ha neked ciki minek beszélsz róla a barátnőiddel? Az nem ciki kidumálni anyut?


Egyébként nem tudom hány éves vagy és mennyi anyukád. De Ő tesz jól ha nem hord csak rendes bugyit. Majd lesz neked néhány jó kis felfázásod attól, hogy télen-nyáron tangát hordasz és amikor majd gyereket akarsz jössz rá meddő vagy. Vagy kapsz egy jó kis vesegyulladást. Szóval nem mindegy mit hordasz. Te is inkább vegyél fel valami rendesebbet.

Ezek a mai lányok nem törődnek az egészségükkel: láttam már 12 évest tangában csípőnaciban kis toppban rohangálni télen egy minimális télikabáttal, ami nemhogy a fenekét takarta volna de még a derekáig sem ért. Mert ez a divat. Ezért fogyunk mi ,mert elcsesszük lányink fiaink nemzőképességét.

2008. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
49%
Az én anyukám igen is egy modern csaj és nem kell neki ilyet magyarázzni igaz hogy egy nagyon csini csaj vegyélneki tangát meg gyantát
2008. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki franciabugyit ajándékba, de ne tangát az kényelmetlen, lehet azért nem hord olyat. De egyébként én sem értem miért zavar az téged hogy anyud milyen bugyit hord? Valami baj van veled ha anyukádat nézegeted...

Ha meg nem akar szőrteleníteni mindenhol az az ő dolga, ne szólj bele szerintem.

2008. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi közöd hozzá anyukád szöreteleniti e ott vagy sem. Ha a hónalja szőrös lenne abba óvatosan beleszólhatnál. Az se érdekeljen, hogy nem hord tangát, főleg, ha már túl van a 40. x-en. Gondolom ő is tudja mi az aktuális divat, ha tetszene neki, szőrtelenitene, de az idősebb korosztály nem szokott.
2008. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám sem szőrteleníti magát és tundrabugyit hord, de hol érdekel ez engem? Ilyennek kell elfogadni. Ő sem szól bele, h én miért vagyok csupasz és miért csak tangám van, én akkor miért tegyem? Ha apu elfogadja így, nekem van hozzá a legkevesebb közöm.
2008. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyád bugyiban sétál az utcán? Miért zavar, hogy mit hord ha rajtad és apádon kívül senki se látja? Ez baromság, komolyan az a baj hogy nem hord nadrágjából kilógó zsinórokat a seggén?

Gondolom nem 15 évesen szült téged, hogy most huszonéves legyen, 30-40 fölött kissé nevetséges is lehet a tanga...a franciabugyi pedíg egy elég kényelmetlen viselet...de, ha annyira szerenéd, hogy ilyet viseljen vegyél neki egy szolídabbat, hátha rászokik, bár nem hiszem...


Szőrös a lába? Na és...Ha téged nem gátol meg abban, hogy szőrteleníts, akkor te se szólj bele, valjuk be a szörtelenítés egyik formája se valami kellemes...a fájdalommentes módszerek, pedíg talán 3 napig tartósak...

2008. aug. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!