Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma hajnalban részegen...

Párom ma hajnalban részegen jött haza. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki. Erre délután elment itthonról és hajnal fél egykor tök részegen jött haza. Akkor még nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. A párom még alszik, mit mondjak neki, ha felkel?
2014. júl. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet, hogy azért ment el inni, mert megijedt/nem örül a hírnek?

Én inkább erről kérdezném meg.

2014. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:
84%
Ha egy éjszaka alatt el tudja inni a közös pénzt, akkor szerintem nem kell a kölyök...
2014. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
80%

"...és akkor ezentúl mindig a közös pénzből fogja hülyére inni magát"


Együtt élnek, gyerekük is van, minden pénz közös gondolom. Nehogy már ritka alkalmakkor a férfi ne mehessen el szórakozni egyet, csak mert asszonykának ez nem tetszik. Ennyi erővel akkor a hölgyike meg ne járjon fodrászhoz vagy vásárolni soha, mert nehogy már a közös pénzt új frizurára vagy egy tök felesleges ezredik rongyra költse.

2014. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
85%

"Nálunk is előfordult, hogy páromat este 7-kor felhívták,"


Nyilván ezt nem kell tolerálni, hiszen hívták, neked szólt majd ment. Teljesen természetes jelenség egy kapcsolatban. De az hogy szó nélkül lelép, majd hajnalban tántorog haza... Ugye érzed, hogy a két eset köszönőviszonyban sincs egymással.


Aki meg azt szajkózza, hogy az olyan nők egyedül maradnak akik ezt nem tudják elviselni, meg ezért tulajdonuknak érzik a férfit, mármint ha mernek szólni neki hogy apukám nem pattanunk le csak úgy szó nélkül, és nem isszuk le magunkat a sárga földig hétköznap, azoknak üzenem, hogy ez fordítva miért nem tolerálható?


Ti is a tulajdonotoknak tekintitek a nőt? Mit szólnátok ahhoz, ha kis csinosan egyik este eltűnne szó nélkül asszonykátok, és tajt részegen tántorogna haza hajnalban.

Szerintem nem hogy aszpirint nem kapna, meg egy hogy érzed magad drágám kérdést, de többet semmit.


Annyira egy kapcsolatban tiszteljük már a másikat, hogy szó nélkül nem megyünk el hajnalig dorbézolni.

2014. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
63%

Miért, csak úgy lehet szórakozni, ha hülyére issza magát? Más módon nem lehet ünnepelni?

Na és meg az ilyen embereket sajnálom...

2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
72%
Nehez helyzet..ennek nem lehet igazabol orulni ,de annyira nem is duhito.. de ha sok penzt vert el felelotlenseg foleg most hogy jon a baba,szolni kellene neki hogy ha jo apa akar lenni legyen felelossegteljes es hogy tobbe ne menjen el szo nelkul otthonrol,mert ez nagyon gaz...
2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 Sün!! ***** válasza:
27%
Az én asszonykám csóválná a fejét, hogy elmegyek inni, amikor bejelenti, de mosolyogna hozzá és örülne, hogy örülök. Ezt tudnia kéne egy nőnek, hogy ez egy férfi számára nagy büszkeség, pláne ha várja a babát. Úgyhogy én innentől kezdve minden szempontot figyelmen kívül hagynék a helyedben. Inkább örülj, hogy a te férjed gyereket akar! És így örül neki. Nem mindenki ilyen szerencsés ám.
2014. júl. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
A történethez az is hozzátartozik, hogy amikor megtudtam, hogy terhes vagyok el akartam vetetni a babát. A párom kérte, hogy ne tegyem, de èn nagy nehezen gondoltam meg magam.
2014. júl. 3. 11:31
 29/46 anonim ***** válasza:
25%
Térdeljen is le előtte, igaz? Férfiak....
2014. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
36%

" A kérdező kommentje:


A történethez az is hozzátartozik, hogy amikor megtudtam, hogy terhes vagyok el akartam vetetni a babát. A párom kérte, hogy ne tegyem, de èn nagy nehezen gondoltam meg magam."



Legalább hazudjál következetesen. Nevetséges beteg állat vagy , hogy ilyen baromságokat kitalálsz.

2014. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!