Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma hajnalban részegen...

Párom ma hajnalban részegen jött haza. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki. Erre délután elment itthonról és hajnal fél egykor tök részegen jött haza. Akkor még nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. A párom még alszik, mit mondjak neki, ha felkel?
2014. júl. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
76%

Hát akkor mondd azt neki, hogy ne a közös pénzt igya el. Egyébként ezt nem is értem, annyira kevés a közös pénz, hogy nem tudjátok nélkülözni, vagy olyan sokat ivott el, hogy botrány?

Nem mindegy.

2014. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
71%

Hú de toleráns itt mindenki. Ágyba a reggeli kicsi aszpirinnel? Hát hogyne....


Ha nem szól a férjem hogy elmegy, csak eltűnik hajnalig, hát nem csapkodom örömömben a fenekem a földhöz már bocs. Főleg nem hétköznap munkaidőben. No mindegy, lehet szabin vagy munkanélküli.

Utóbbira tippelek, ha egy este el tudja inni a közös pénzt.


Én bizony megkérdezném tőle, hogy ugyan mi volt ez, majd ha látnám hogy a piától rosszul van, annyit mondanék


Nem tudom mi bajod, de remélem nagyon fáj.

2014. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
68%
"Jól vagy? Kérsz egy kis vizet, vagy kávét?"
2014. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%

gyakori ez? ha igen az nem jo

de ha egyszer történt meg akkor nem probléma! biztos örült a babának

2014. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
22%
Vagy egy kis ricinust?
2014. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
32%

#14,


sajnálom a férjedet, ha tényleg ilyen a hozzáállásod. Az ilyen nők találják majd egyedül magukat egy szép napon. Ideje lenne már megérteni, hogy a férjetek nem a tulajdonotok, és nem szabhatjátok meg neki, hogy mikor, kivel, hová mehet és meddig maradhat. Utálom az ilyen házisárkány-típusú asszonykákat, remélem én sosem leszek ilyen.

2014. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 Sün!! ***** válasza:
60%

Örült a babának. Erre minden férfi máshogy reagál. Valaki sír, van aki elmegy a templomba, van aki pedig elmegy a barátaival és megünnepli. Én annak a híve vagyok, hogy ha valaminek nagyon örülök, megosztom másokkal is az örömöm. Nekik is jól esik ez és ugyanezt kapom fordítva is. Elhiszem, hogy fújsz rá amiatt, hogy elitta a közös pénzt. Nem mindennap születik az embernek gyereke. Ha jó a kapcsolatotok és nem feltételezed, hogy nem örül a babának, akkor csak feküdj oda mellé ;) Örülni fog neki.

Aki kirakja az emberét azért mert kapcsolatuk alatt kétszer kicsit többet iszik a kelleténél, azt egy kicsit sajnálom. Nehéz lehet az élete.

2014. júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
33%

Igen toleránsak vagyunk, mert egy normális párkapcsolatba belefér alkalmanként egy görbe este.

Nálunk is előfordult, hogy páromat este 7-kor felhívták, hogy egy régi ismerős feljött Pestre, és nincs-e kedve elmenni iszogatni a régi idők emlékére. Nem volt semmi ellenvetésem, mert max velem nézte volna helyette a TV-t, azzal meg teljesen tisztában vagyok, hogy ilyenkor nem bambit és alkohol mentes koktélt szürcsölnek.


A gyerekáldás is egy ritka alkalom, amit a férfiak valamiért tivornyával ünnepelnek.


Sok boldogságot a kisbabához!

2014. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
62%
...és akkor ezentúl mindig a közös pénzből fogja hülyére inni magát , ha öröme van....nagyon jó lesz
2014. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Ma nem ment dolgozni mert ugye aki részegen mászik hajnalban haza az nem tud hajnal négykor felkelni. Még szerencse, hogy az apjánál dolgozik. Én is dolgoznék, de a terhességem miatt apósom nem is engedne. Így csak az a pénz van amit a gyerekekre kapok és amit a párom keres.
2014. júl. 3. 11:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!