Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma hajnalban részegen...

Párom ma hajnalban részegen jött haza. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki. Erre délután elment itthonról és hajnal fél egykor tök részegen jött haza. Akkor még nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. A párom még alszik, mit mondjak neki, ha felkel?
2014. júl. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
63%
41-es: Akkor gondolom téged se zavarna az, ha a feleséged/élettársad/barátnőd szó nélkül elmenne otthonról és hajnalban részegen menne haza, rád hagyva a gyerekeket, persze másnap nem menne dolgozni, mert hogy is mehetne ilyen állapotban. Ez nagyszerű, végre egy egyenrangúan gondolkodó férfi!
2014. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
22%
Hát ha a párod elissza a pénzeteket, akkor is kell pelenkázni a kicsit. Vagy így: egy réteg öröm, egy réteg ünneplés, betakarva kocsmajárattal és haverokkal.
2014. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
41-es vagyok.jelzem nô vagyok. :-D
2014. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
0%
VERD MEEEEEEEG!!!!!!!!!!
2014. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
0%

"Mit szólnátok ahhoz, ha kis csinosan egyik este eltűnne szó nélkül asszonykátok, és tajt részegen tántorogna haza hajnalban."


Szólni?! SZÓLNI??!!

A nagy ...... szólni. Ha tajt részegen tántorogna az asszony, kialvatlanul - mert az aggódástól nem tudtam aludni - bependeríteném az ágyba, szétteném a lábait és egy olyat adnék neki, amitől minimum hármas ikreink lesznek... minimum!!

És biztos, hogy Ő se menne másnap munkába, mert még a lábait se tudná visszazárni, nemhogy felkelni az ágyból....

:)

Ha meg még Ő lenne megsértődve, közölném, hogy ez számomra a megfelelő fájdalomdíj és dühlevezetés volt az elivott kassza és az átverés miatt, amit velem művelt.

Ha pedig nekiállna mártírkodni, hogy ez erőszak, módszeresen vázolnám neki, hogy mi is az az erőszak, ami tajtrészegen, aljasodva érhette volna hazafele úton; valamint azt, hogy Nekem meg ezen kellett aggódnom, mert semmit nem tudtam róla, és kialvatlanul kellett másnap munkába menjek. Az alvást pedig ismét csak a lábközének intenzív és fokozottan többszöri kitakarításával tudtam kompenzálni.

2016. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta megtanultad hogy kell szexmegvonással és érzelmi zsarolással kordában tartani. ha jól csinálod, mára mindketten félrek@rtok, és a válás szélén vagytok.
2017. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!