Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ma hajnalban részegen...

Párom ma hajnalban részegen jött haza. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki. Erre délután elment itthonról és hajnal fél egykor tök részegen jött haza. Akkor még nem szóltam semmit, úgy tettem mintha aludnék. A párom még alszik, mit mondjak neki, ha felkel?
2014. júl. 3. 10:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
26%
Egy magát valamire is adó nő SOHA ne legyen kiszolgáltatva egy férfinak !
2014. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 Sün!! ***** válasza:
82%
Kérdező: Ha nem akarsz babát, akkor beszéld meg a pároddal és védekezzetek. Ez nem olyan dolog, hogy: oké lehet baba, de akkor cserébe ez meg ez meg ez... Így azért más a leányzó fekvése. Nem tudsz őszintén beszélni ilyen komoly kérdésekről a pároddal. Bocsánat, hogy így ismeretlenül ilyen kemény szavakat használok, de ez a nagy helyzet. Egy ketyegő bomba az a kapcsolat, ahol nincs őszinteség, nincs kommunikáció.
2014. júl. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem akarom a babát?
2014. júl. 3. 11:41
 34/46 anonim ***** válasza:
12%
Nekem a férjem mondta, hogy vetessem el. Én meg azt mondtam, majd ha kivágatod magad.
2014. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Sün!! ***** válasza:
100%
"amikor megtudtam, hogy terhes vagyok el akartam vetetni a babát.". Most már biztosan felébredt. Beszélgess vele.
2014. júl. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Mégis miről????
2014. júl. 3. 11:50
 37/46 anonim ***** válasza:
82%
Hát, valamit kérdezni akartál tőle, nem? Erről.Vagy amiről akarsz. Nekünk mindegy. Mondtunk már pár tippet.
2014. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
26%
itt azért sokan afölött ügyesen elsiklanak, hogy itt nem az a legnagyobb gond, hogy ünnepelt, hanem az, hogy szó nélkül eltűnt, és nem szólt. Ez azért nem egy felelős döntés.
2014. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Sün!! ***** válasza:
79%
"itt azért sokan afölött ügyesen elsiklanak," Akkor pl. ezt megbeszélhetné vele rögtön a kérdező. Amúgy felhívtad, hogy hol van? Ha két óráig nem jelentkezem, akár szóltam akár nem, engem felhív az asszony. Aki gyereket vállal, az ismerje már a párját annyira, hogy tudja, mire hogy reagál. Persze azt elfelejtettem, hogy én végig ideális kapcsolatról írtam.
2014. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
86%

Az alábbi két mondat hogyan egyeztethető össze?

Ne hogy már azt add be, hogy tegnap csak annak örült, hogy mégsem nyírod ki a gyerekedet. Akkor nem így fogalmaztál volna elsőre.

Ez a kérdés sima következetlen hazugság.


"Tegnap elmondtam neki, hogy februárban újra apuka lesz amit annyira szeretett volna. Nagyon örült neki."


"A történethez az is hozzátartozik, hogy amikor megtudtam, hogy terhes vagyok el akartam vetetni a babát. A párom kérte, hogy ne tegyem, de èn nagy nehezen gondoltam meg magam."

2014. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!