Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a jövőmmel?...

Mit tehetnék a jövőmmel? Kilátások nélkül maradtam.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 21 éves vagyok. Apám meghalt mikor 14 éves voltam, azóta én tartom el anyámat. Nővérem nagyon ritkán segít, nem is velünk lakik. Anyám 1 éve rákos, és nem tudni, hogy meddig fog még élni. Viszont, ha meghal akkor nemtudom mit kezdhetnék majd az életemmel. Nem nagyon szeretnék rokonokhoz költözni, mert zavarna engem. Külföldre szeretnék menni legszívesebben, angolt még úgy ahogy beszélem is. Villanyszerelő szakmám van. Én elköteleztem magam, hogy nem fogok többé úgy élni ahogy eddig és tenni fogok azért, hogy jól megéljek. De vajon lenne esélyem Angliában? Ti mit tanácsolnátok?
2014. júl. 4. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ilyen nehéz sorsod van. Mindenképp próbáld meg elérni a céljaidat, és ha ez most éppen Angli akkor igenis irány Anglia. És ne csüggedj ha nem sikerül, fel kell álni és menni tovább, ez legyen mindig a szemed előtt. Mindig de mindig legyenek céljaid!! A rossz után mindig jó jön, ezt hidd el. És sajnos fordítva is így van. Ilyen az élet. Hol kemény, hol csodálatos, de küzdeni kell mindig amig tart.

Sok sikert kívánok az életben!!

2014. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Gusztustalan kérdés, de fontos: mekkora örökséged lenne?
2014. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2# kérdését ne pontozzátok le, és ezt se, mert teljesen jogos a kérdés, még akkor is, ha nagyon kellemetlen, és fáj, ez az igazság. Ha van némi örökséged, utána talán ennyi "minden rosszban van valami jó" alapon abból kimehetnél szerencsét próbálni.
2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm #3! Tényleg nem vájkálni akarok, és adja Isten, hogy még sokáig veled legyen az anyukád, de ugye itt most azt kérdezed, hogy mit csinálj, ha bekövetkezik a legrosszabb dolog.

Ehhez pedig fontos tudni, hogy mennyi induló tőkéd lesz.

2014. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak kérdező, senki nem érdemel ilyen életet. :(

Nem hiszem, hogy olyan sok örökségre számíthat, egy rákos beteg kezelése rengeteg pénzt emészt el.

Ha csak egy rövid időre is, de talán érdemes lenne oda költözni a rokonokhoz, addig dolgozol és szerzel egy iduló tőkét, abból pedig kimész angliába. Külföldön pedig villanyszerelőként, ha jól csinálod, rengeteget fogsz keresni, ott megbecsülik a hiányszakmákat is.

2014. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! Oroksegem sajnos nem lenne, igy szinte a nullarol kellene kezdenem mindent. Sok dolgon gondolkoztam mar, peldaul nekiindukni gyalog a vilagnak es majd valahova kilyukadok, meg hasonlok:) Valahogy ott tartok, hogy barmi megtortenhet.
2014. júl. 5. 05:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Most tudsz dolgozni, esetleg félretenni valamennyit?
2014. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Dolgozok, de ha állandóan bentvagyok akkor is minden pénz a lakhatásra/gyógyszerekre megy el.
2014. júl. 5. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg valahonnan szervezetktől, akárhonnan nem tudnál sgeítséget kérni? (polgármester, stb)
2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahol élek itt a polgármesteri hivatal annyira korrupt, hogy még azt a segítséget sem adták meg, ami járt volna nekünk. Szóval nem.
2014. júl. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!