Miért érzem így?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon sok pénzünk van,de úgy érzem hogy semmit nem apok meg.Nem vagyok elkényeztetve....Csak úgy érzem hogy másnak pl:Van egy lány akivel úgymond jóban vagyok és nincs pénzük mert mindig a boltban fel kellett írni,mert nem volt nála pénz.....És 6 ezer forintos nadrágot vesz.Szerintetek miért érzem így?Vagy mit tudnék csinálni?

2014. júl. 7. 13:28
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
88%

Juj, te szegény, drága leányka! Micsoda szomorú sors a tiéd! Ajh, a szívem szakad ketté, ennyi szenvedés láttán! Gonosz, rossz emberek a szüleid, akik dúskálnak a pénzben, neked meg rongyokban kell járnod.. és még BESZÉLNI SEM lehet velük! Hogy bírod az élet minden sorscsapását tini vállaidon cipelni..!


Tessék, ez elég normális válasz, ugye? Gondolom ezt vártad, ezért írtad ki a kérdést, akkkor most megnyugodhatsz.

2014. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
xDDDDDDHát te nem vagy semmi öcsém!
2014. júl. 7. 13:51
 13/39 Sün!! ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező. Mi az amire vágysz és nem kapod meg?
2014. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy vannak olyan kiadások, amikről te nem tudsz, pl. adósságok, hitelek. Így hiába keresnek jól, ha elmegy ilyenekre a nagy része.

Szerintem írd össze, hogy mikre van szükséged és ünnepekre (szülinap, névnap, karácsony, stb.) azokat kérd a szüleidtől, nagyszülőktől ajándéknak. Így meg lesz szép lassan, amiket szeretnél.

2014. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha annyira jól állnátok drágám mint amennyire elképzeled sz.tem nem mondaná azt anyukád hogy "Ahha persze gyerekem.." ha alig van ruhád és szeretnék pár új felsőt kapni, hacsak nem egy szívtelen dög!

Nem értem milyen válaszokat vártál, hülye kérdésre...? Ezt vele kell megbeszélned, ha nem tetszik akkor is!

az első! :D

2014. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Én igazából csak egy kis együtt létre vágyom.Pl:Elmenni együtt a TESVOBA és nézelődni.Csak nézelődni.
2014. júl. 7. 13:54
 17/39 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, anya, apa mi lenne ha valamelyik délután csinálnánk közös programot? Elmehetnénk kicsit sétálni, fagyizni, nézelődni, stb.
2014. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy minden választ!!Ha el is megyünk akkor az van hogy iparkodjatok már haza kell érni fél hatra!
2014. júl. 7. 14:00
 19/39 anonim ***** válasza:
Mi van fél hatkor? :D
2014. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Vacsora,fürdés,ilyenek!
2014. júl. 7. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!