Miért érzem így?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon sok pénzünk van,de úgy érzem hogy semmit nem apok meg.Nem vagyok elkényeztetve....Csak úgy érzem hogy másnak pl:Van egy lány akivel úgymond jóban vagyok és nincs pénzük mert mindig a boltban fel kellett írni,mert nem volt nála pénz.....És 6 ezer forintos nadrágot vesz.Szerintetek miért érzem így?Vagy mit tudnék csinálni?

2014. júl. 7. 13:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azok tényleg jó pulcsi, csak te látod rossznak, mert másnak jobb van?
2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Sajnos nem:(
2014. júl. 7. 14:10
 23/39 anonim ***** válasza:
Van testvéred?
2014. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. júl. 7. 14:12
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

hany eves vagy?


egyebkent nagyon helyes hogy a szuleid nem tomnek penzzel. Neked is meg kell tanulni hogy a penz nem az egbol hullik, es oda kell figyelni a kiadasokra, tok mindegy mennyi van az embernek.

2014. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
13/L
2014. júl. 7. 14:16
 27/39 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is csak ennyi problémám lenne!


Arra nem gondoltál, hogy spórolni akarnak vagy nem tellik rá?

Inkább legyenek ilyen szüleid!

Az nem mindegy, hogy hány ezer forintos? Számonkérik a barátaid? Az a lényeg, hogy jó és használható legyen.


Csinálj egy listát, takaríts végezz házimunkát, hátha megengedik!


14/L

2014. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Kérd meg őket, hogy menjetek strandra, de akkor reggel induljatok, és félhatra bőven hazaértek :) Segíts anyukádéknak, meg ha fiatalabbak a tesók, akkor a tesóknak is, és majd javul a helyzet.

Ezen a "nincs egy rongyom se, amit felvehetnék" minden kamasz átesik. Ha kapsz zsebpénzt akkor vegyél abból ruhát, de ne feledd, nem a ruha teszi az embert. Nyár van, biztos mentek nyaralni is majd. Esetleg ülj le anyukáddal, és beszéld meg vele, hogy szeretnél új ruhákat, cserébe pedig segítesz neki a házimunkába vagy valami. Biztos tudsz valamiben segíteni.

2014. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Es honnan veszed hogy sok penzetek van?
2014. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

A gazdagok a tescoba járnak nézelődni?

Ezt eddig nem is tudtam:D

2014. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!