Miért érzem így?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon sok pénzünk van,de úgy érzem hogy semmit nem apok meg.Nem vagyok elkényeztetve....Csak úgy érzem hogy másnak pl:Van egy lány akivel úgymond jóban vagyok és nincs pénzük mert mindig a boltban fel kellett írni,mert nem volt nála pénz.....És 6 ezer forintos nadrágot vesz.Szerintetek miért érzem így?Vagy mit tudnék csinálni?

2014. júl. 7. 13:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

14:41

A tesco sajátmárkás ruhák irtó drágák. 6000 forintos gatya simán átlagos ott. Ezért nem járunk oda sosem vásárolni.

2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszii..Óh..Hát én vagyok anya mindene!!Kivasalok kiterítek,kiszedem a mosogatógépet,bepakolok!!!nyaralni 2x is megyünk egyszer Balatonra egyszer meg Erdélybe!Strandra is mentünk volna tegnap csak pont akkor jött meg.Onnan veszem hogy sok pénzünk van hogy anya mondta!
2014. júl. 7. 14:45
 33/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy hogy értsem hopgy " a gazdagok a TESCOBA járnak nézelődni"
2014. júl. 7. 14:46
 34/39 anonim ***** válasza:

Azt azert remelem tudod, hogy akinek sok penze van az nem a Balatonra jar nyaralni, nem a TESCOban vasarol, es nem 6000 forintos olcso nadragot vesz?


Ugy tunik hogy nektek nincs sok penzetek. Ugyhogy az kabe rendben is van, amit kapsz.

2014. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Próbáltad már mondani anyukádnak, hogy szeretnél egy csajos napot? Mondd, hogy apukáddal beszéljék meg, és csak te és ő, mint nő a nővel, menjetek el nézelődni, fagyizni, butikolni egyet! Megbeszélhetitek, hogy mennyi a keret, és akkor abból gazdálkodtok. Ne támadj, hanem barátkozz! Hosszú távon jobb eredményeket érsz így el! :)
2014. júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Szerintem 6 ezer forintért sok egy sima nadrág.De mind1!mondtam már anyukámnak hogy csináljunk olyat.Nagyon bele is éltem magam meg jó lett volna!De mi nem Miskolcon lakunk és ezért nem tudunk!De köszönöm!:)
2014. júl. 7. 14:58
 37/39 anonim ***** válasza:

"Szerintem 6 ezer forintért sok egy sima nadrág."


Szerintem meg olcso. 60 ezer forint, na az sok.

2014. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#31 én az f&f ruhákat nem a drága kategóriába sorolnám.:)
2014. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Én sem!A H&M ben szinte ugyan olyan rucik vannak csak sokkal többe kerülnek.3ezer-ért nem sok egy póló a F&F-be
2014. júl. 7. 15:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!