Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kopoghatott be majdnem...

Miért kopoghatott be majdnem éjfélkor a rendőrség hozzánk?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy ti sem tudhatjátok .. De úgy megijedtem ,mert ilyenre sosem volt példa . Társasházban lakunk . Mára virradó éjjel közel éjfélkor a kislányommal már az igazak álmát aludtuk .. (A párom külföldön dolgozik éppen) A kutyánk eszement ugatására ébredtünk . 2 x határozottan kopogtattak a bejárati ajtón . Először nem is reagáltam ,mert el sem hittem ,hogy jól hallok ... utána meg a kislányom elkezdte a sírást mert megijedt . Bevallom én is.. Utána hallottam ,hogy többen járkálnak a folyosón és walki talki-n keresztül beszélnek . Konkrétan nem értettem miről van szó .. a kutya ugatott ,a gyerek sírt ,oda sem tudtam figyelni . + felöltöztem ,hogy ne lengén legyek ,ha megint kopognának .. de nem tették . Én is buta voltam ,mert nem szóltam ki nekik ,hogy mit akarnak .. Ha esetleg hozzánk jöttek volna (bár elképzelni nem tudom miért tették volna ) ,akkor gondolom tovább próbálkoztak volna a bejutással ..

2014. júl. 9. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet a szomszédot kiraboltak, vagy leszurtak valakit az ablakod alatt, vagy bármi, amit esetleg láthattál, hallgattál, tanusithatnal.
2014. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Biztos valami tolvajt kerestek, valaki elbújt, vagy ilyesmi. Ha komoly dolog lett volna akkor kijöttek volna újból, vagy tovább kopogtatnak. Ha ma nem jönnek, akkor nincs gond.
2014. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Valami történt és megakartak kérdezni nem láttál/hallottál-e valamit. Hozzánk is csengetett már be rendőrség, a szembelakónak feltörték a kocsiját és végig kérdeztek mindenkit a környékről.
2014. júl. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
hozzánk is kopogtak már be a rendőrség éjszaka, valakit kerestek és megkérdeztek, hogy láttuk e a személyt
2014. júl. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat .. Mi napközben nem vagyunk itthon és ha(!) esetleg hozzánk jöttek volna valamilyen ügyben hagynak itt valami értesítést ,hogy itt jártak ha nem találnak itthon senkit ?
2014. júl. 9. 08:08
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Kertes házban lakunk. Egyszer a szomszédba betörtek. Jöttek a sünik kiabáltak csengettek. (korán reggel volt) Mivel foggalmam nem volt ki kiabál, kinyitottam az ablakot és kikiabáltam: mit kiabálsz?? Ég a ház? He?

:D persze kimentem mert mondták: a ház nem, de magának is jónapot, rendőrség. :D

2014. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
semmi különös, csak a fűrészes gyilkost keresték megint, csak a szokásos.
2014. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Bármi okuk lehetett, mi ezt tényleg nem tudhatjuk.
2014. júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
sajnos én sem tudom
2014. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem a szomszédot kérdezed? Valaki csak kinyitotta az ajtót nekik.
2014. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!