Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szombaton lesz a szülinapom,...

Szombaton lesz a szülinapom, és teljesen egyedül leszek. Mit csinálhatnék, hogy ne legyen rossz kedvem?

Figyelt kérdés
Senkit nem fog érdekelni a szülinapom,mint mindig... :( Mások alapból buliznak szombaton,én meg itthon fogok ülni.
2014. júl. 17. 22:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Menjél strandra, ott még ismerkedni is lehet. :-)
2014. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyere animeconra :D
2014. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Adom az előző válaszát:D
2014. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
F/L vagy? Korod? Hol laksz? (Priviben is jöhet.) Ha tudunk egyeztetni, csapunk egy görbe estét! OK?
2014. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#6-nak is ugyanezt üzenem!
2014. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 C.K. válasza:
100%
Csinálj valami olyat, ami Téged boldoggá tesz, menj el vásárolni, vagy moziba, barátokkal, de ha egyik sem szimpatikus, és van kedved, akkor tényleg elmehetnél egy koccintásra azzal, aki itt felajánlja. Ki tudja, lehet, hogy új barátokat is szereznél :) Nagyon Boldog Szülinapot előre is! :)
2014. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és a 25.sznapom lesz. Ezért is olyan rossz,mindig azt hittem,hogy ennyi idősen már férjem,gyerekeim lesznek. :(
2014. júl. 18. 22:08
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia! Foglald le magad, és ünnepelj a magad módján. Torta/süti/fagyi, vásárlás, filmnézés, olvasás, fürdő... minden, ami neked tetszik.


Én is egymagam töltöttem az elmúlt két szülinapom szinte teljesen. Tavaly éppen a szülinapomra esett az egyik emelt szintű szóbeli érettségim. Végigstresszeltem a napot, mert ettől függött a felvételim. Egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy szülinapom lenne. Otthon a családommal beültünk a cukrászdába, fel sem fogtam igazán, hogy most mégis mit ünnepelünk. Este eszméltem rá, hogy mivel töltöttem a szülinapom.

Idén meg otthon ültem egymagamban, mindenki dolgozott, én meg magoltam a vizsgáimra. Szintén este jöttem rá, hogy ez még a tavalyinál is rosszabban telt. :/


Szóval fel a fejjel, szombat a te napod! :D

2014. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot ;-) :-)
2014. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Isten Éltessen sokáig!

Én meg már el se viselem, ha valaki - a gyerekeimen kívül - a születésnapommal foglalkozik.

2015. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!