Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta nem érzek semmi...

Évek óta nem érzek semmi szeretetet az öcsém iránt. Valaki van még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudok ellene mit tenni, mert őt úgy látszik nem zavarja, sőt észre sem veszi.

Szinte soha nem szólunk egymáshoz, ha mégis akkor vmi bunkó megjegyzés. Ha pedig ott van a közelemben idegesít.

Én szeretnék ellene vmit tenni de nem tudom legyőzni amit érzek.


2010. jan. 9. 00:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy valakit Szeretsz vagy Utálsz az még mindig azt jelenti érzel valamit iránta , a legrosszab ha az illetö felé közömbös vagy.
2010. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Valaha én is így voltam az öcsémmel. Úgy oldódott meg a helyzet, hogy nekem külön családom lett, elköltöztem otthonról, és így már nem tudott folyamatosan idegesíteni. Most hogy heti 1 alkalommal látom 2 órára, így már jóban vagyunk, és szeretjük egymást.Biztos jobb lesz nálatok is a helyzet, én nem mondom hogy csak akkor ha valamelyikőtök elköltözik, de próbálj meg nyitni felé és ha látja hogy bízhat benned meg te nem bántod akkor ő sem fog. Ezek után pedig az érzésed is változni fog.
2010. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
fogNAK bocsi
2010. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!