Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a névnapom, és a...

Ma van a névnapom, és a családon kívül egy közösségi oldalon már sokan köszöntöttek. Mit csináljak, ha hazajön a férjem és elfelejt felköszönteni? Úgy érzem elfelejtette mint anyám és apám is.

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 10:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem katasztrófa nekem,csak tudom hogy ha elfelejti és mástól tudja meg pl holnap vagy utána,és kellemetlen lesz neki.
2014. júl. 22. 11:40
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi sem ünnepeljük a névnapokat. Hidegen hagy, ha nem köszöntenek fel. Nem fontos.


Én a helyedben nem venném szívemre egy mű-ünnep kihagyását.

2014. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtette.Annyi volt,hogy rákérdeztem tudja e,hogy ma volt a névnapom.Annyit mondott,hogy ő sokat dolgozik nincs ilyenre ideje,hogy ezt figyelgesse.Megkérdezte van-e behűtve pezsgő,mert akkor koccintsunk egyet.Nem esett túl jól,de nem szóltam semmit rá,csak legközelebb ha lesz az ő névnapja akkor nem fogok én se készülni neki semmivel.Ugyanis pont egy hónapja volt az övé,és én ajándékkal és ünnepi vacsival vártam.
2014. júl. 23. 07:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Te egyébként dolgozol? Mert nem úgy tűnik.
2014. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sose legyen nagyobb gondod az életben! Tulajdonképpen miért ennyire fontos a névnap?
2014. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ne annak függvényében köszöntsd fel Őt, hogy felköszöntött-e téged.. Azért csinálod, hogy örömet szerezz neki ilyenkor, vagy azért, hogy ha lesz névnapod Ő is viszonozza? Ennek épp nem ez a lényege, hanem az önzetlenség, hogy gondolsz a másikra, ünnepled a nevét és nem vársz érte semmit..
2014. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!