Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal, ha...

Mit csináljak a párommal, ha olyan nem tudja mit akar típus és én sem tudom mit akarjon?

Figyelt kérdés

amúgy a gyermekem apja, csak épp külön vagyunk, de nem vészes

arra jöttem rá, valószínű mivel nagyjából apaminta nélkül nőtt fel, folyamatosan keresi önmagát, mindig máshol dolgozik, mindig másba viszik bele a mindig újabb haverok, tökéletesen befolyásolható, nyitott rám is, csak épp én két értelmes ötletet nem tudtam adni neki, mit csináljon, amiből kinőheti magát, illetve nem is az ötlettel, hanem a gyakorlati, kivitelezési részletével volt baj.

plusz én nem vagyok irányító, vezető típus, hogy befolyásoljam


de amúgy el akar venni, meg kiköltözni velem Oroszországba...


hát szóval..?


2014. júl. 26. 01:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen emberrel házasodni baromság.Ha megteszed,baromi nagyot hibázol!
2014. júl. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

én úgy érzem, hogy papírral, vagy anélkül ugyanott lennénk, vagy ugyanitt

szóval azzal nem változna semmi

max a nevét felvenném és új személim lenne, amúgy is le van járva

2014. júl. 26. 02:11
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Ha összeházasodtok, akkor a te gyerekednek sem lesz apamintája. Ő egy nagy gyerek.

Én egy ilyenre nem tudnék férfiként tekinteni.


Mellesleg, ha Mo.-n sem tud mit kezdeni magával, akkor Oroszo.-ban majd tud? Akkora lebőgés lesz, hogy csak na.

2014. júl. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

múltkor még Csehország volt a menő..

szóval gondolom Oroszt is elfelejti, csak kell egy újabb haver, újabb nagy ötletekkel...


ha házasodnánk, ha nem, a gyerekemnek így is azt érzem nincs apja, tehát hogy a gyerekből is mi lesz...bele se gondolok.

2014. júl. 26. 02:58
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy mennyire szereted a párod, írtad is, hogy ppen külön vagytok, de nem gondoltál arra, hogy nyiss valaki más felé?


Egy új kapcsolat, új szerelem, valakivel, aki elfogadja a gyerekedet is, és apja helyett apja lesz, és apamintát mutat neki.

2014. júl. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 sippara ***** válasza:
69%
Keress valami normális(!!!) pasit, szerencsétlen gyereknek legalább egy felelős, mind fizikailag, mind szellemileg felnőtt személy legyen az életében.
2014. júl. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

Egy párkapcsolatban a párodnak (lehet, hogy neked is) domináns partnerre van szüksége, mellette kiteljesedhet. Ha ezt nem,tudod neki mevadni, akkor csak gondjaitok lesznek. Nagy tervekbe sok energiát ölni és eldobni. Nem ez a sikeres élet titka. Ha van egy párja, aki az ötleteket megrostálja, az elkezdett projekteket kereszthajtja, az hatékony és harmonikus lehet.

(Felvállaltan) domináns nőt nehezebb találni, mint férfit, de megoldható

2014. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Ne a kifogásokat keresd neki, a bátyám is apa nélkül nőtt fel, mégis megállja a helyét mindenhol. Ehhez az emberhez minek mennél hozzá? A gyereketeket nem neveli, légből kapott ötletekkel kábít. Persze, mert külföldön biztos megállja a helyét, aki itthon se tudja. Szerintem keress egy normális társat.
2014. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Az biztos, hogy ilyen emberhez nem mennék hozzá. Ugyan ma azt mondják, hogy a házasság csak egy papír... mégis utána a vagyonközösség miatt te is felelős vagy az ő anyagi dolgaiért. Ami egy olyan embernél, akinek ha azt mondja a haver, hogy tedd be az összes pénzed ebbe a tuti bizniszbe, belerakja, veszélyes. És a gyerek miatt felelőtlenség is.

Jobban jársz szerintem, ha a jó viszonyt megtartjátok, de te a tőle való függetlenséged is. És ha megtalálod az igazi párod, akkor inkább vele élsz majd. Mert az elég egyértelműnek tűnik, hogy nem a gyermeked apja az.

2014. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fuss az ellenkező irányba amíg teheted! Egy szerencsétlen férfi mellett, aki mindig másoktól várja a megoldást sosem lesz jó életed. Borzalmas az ilyen ember, egyhez már volt "szerencsém".
2014. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!