Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm anyukája azt mondta...

Barátnőm anyukája azt mondta a barátnőmnek, hogy reméli nem téveszti meg az én külsőm. Miért mondta ezt amikor mindent megadok neki és szeretem, szeretjük egymást? Irigykedik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lát benned valami rosszat. Ugyan mit lenne irigy egy 20 évvel fiatalabb pasira?
2014. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, most túl jóképű vagy, vagy csúnyácska?
2014. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit láthat,nem iszom,nem drogozom,nem járok el haverozni.Szeretem a lányukat és a családját is szeretem és ezt probálom is kimutatni.Szóval nem tudom mire fel mondja.Rendes embernek tartom magam,minden káros szenvedélytól mentes vagyok.
2014. júl. 30. 12:54
 4/14 anonim ***** válasza:

"Rendes embernek tartom magam" mindenki annak tartja magát a kirívó eseteket kivéve.

"minden káros szenvedélytól mentes vagyok." Ez az alap.

Kérdés, nem vagy:

irigy?

buta?

lusta?

féltékeny?

nagyképű?

öntelt?

stb, stb...

2014. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kérdés, nem vagy:

irigy? Nem vagyok irigy,mindent megosztok a barátnőmmel.

buta? Kinek mi a buta?Nem tartom magam annak,hogy ki mit gondol erről azt nem tudom.

lusta? Na az emi nemmondható el rólam.

féltékeny? Egészséges persze hogy van

nagyképű? Nem vagyok az,barátnőm pont azért szeret többek közt,mert nem játszom az agyam.


Előző válaszolónak nem vagyok csúnya maradjunk annyiban,nem szoktam magamra használni a jóképűt,mert akkor nagyképűnek gondolnának.Mindenki eldönti hogy az vagyok e vagy nem.

öntelt?

2014. júl. 30. 13:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Félti az anyuka a lányát az esetleges csalódástól ,ezért mondja .
2014. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valamit csak lát benned az anyuka.
2014. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én megértem hogy félti,ez teljesen normális is.De miért kell azt gondolni egyből hogy a külsőmért van oda,elég ránk nézni.Most arról tehet valaki hogy olyan karakterrel született valaki amilyen?Külső szemlélő azt mondhatja hogy ez a 2 ember szereti egymást.Amire volt is pl már.
2014. júl. 30. 13:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos ,hogy a kérdezőben van a hiba .. Vannak "furcsa" anyukák . Anno az én anyám is mondott mindent ,de nem lett igaza . Lehet annak idején rossz tapasztalatai voltak anyukának ,ezért a bizalmatlanság .
2014. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 13:12


Nem tudom mit láthat,biztos vannak hibáim,de kinek nincs?

A lényeg hogy a barátnőmmel megértjük egymást,nem az anyukájával élek hanem vele.


ma 13:15


Úgy tudom volt igen valami rossz tapasztalat,de nem akarom azt itt kibeszélni,mert nekem sincs ahhoz közöm valójában.Nem mellesleg én ezek ellenére is kedvelem őt,hogy tudom nehéz neki valamiért engem elfogadni.

2014. júl. 30. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!