Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm anyukája azt mondta...

Barátnőm anyukája azt mondta a barátnőmnek, hogy reméli nem téveszti meg az én külsőm. Miért mondta ezt amikor mindent megadok neki és szeretem, szeretjük egymást? Irigykedik?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 12:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Mert ha nem régóta, érthette ezt úgy is, hogy ne a babaarcú fiúkra bukjon elsősorban a lánya, hanem nézze a belsőt is. Ha így értette, az nem ellened irányul szerintem.

2014. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma 14:02


1.5 éve vagyunk együtt,minden héten megyünk hozzájuk.Az átlagnál többet is találkozunk velük.Nem hiszem hogy csak az arcomat nézi,belsőleg is kiegészitjük egymást én úgy gondolom és ő is.Elég időt töltöttem náluk hogy megismerjenek engem.

2014. júl. 30. 14:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Értem. Tudod, vannak olyan helyzetek amikor a szülő a tapasztalata alapján próbál ezt-azt kivédeni a gyereke életéből, de törvényszerű, hogy annak saját magának kell megtapasztalnia. Én legalábbis így jártam, és utólag igazat kellett adnom a szülőmnek. Nem tudni, mit lát benned, nem ismerünk egyikőtöket sem, lehet, hogy nincs is itt hiba, csak egyszerűen nem olyan vagy, amilyet a lányának elképzelt, az pedig megint ki tudja, milyen.

Ha tudni akarod, mire értette, szerintem csak tőle tudod megkérdezni, de ha csak a barátnődnek mondta, és ő árulta el neked, akkor inkább ne is bolygasd a témát. Esetleg akkor, ha személyesen veszed észre, hogy baja van veled.

2014. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam rajta hogy vajon csináltam e olyat ami miatt rosszat feltételez rólam esetleg,vagy alapban nem vagyok neki szimpatikus,nem tudom.Ugyan akkor meg ezt veszem észre hogy kedvel engem és jófejnek tart.Ami érdekes dolog,szoktunk beszélgetni de csak akkor ha ott van valaki,ha nincs ott senki csak kettesben vagyunk(anyukájával)akkor mintha nem akarna velem beszélni.

Nem tudom mit gondoljak,vannak furcsa megmozdulásai,sokszor kedves,rendes velem,valamikor meg nagyon furcsán viselkedik velem.Nem tudom mire vélni.

2014. júl. 30. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!