Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak vagy ne maradjak?

Maradjak vagy ne maradjak?

Figyelt kérdés

Segítsetek, elmondom ezt a történetet... (Nagyon nehéz a választás..)

Kint vagyok Apumnál Németországba,már egy 2 hete itt vagyok.

Tesóm egy hete jött ki, és ő most Pénteken vagyis holnap megy haza.. Apum csak 14-én tud haza menni mert akkora kapott szabadságot. Én elöször kitaláltam, megkértem anyum, hogy írja meg apámnak, hogy 6-7-8, a(z) Gólyatábor akkor lesz (amúgy 22-en lesz,csak én nem akarok 14-én haza menni, de olvasd tovább), és ezért kell hazamenni, de most meg gondoltam magam hisz Apumal ritkán találkozok, amikor haza jön 1-2 hétre, de akkor meg SULI van. Holnap lesz Anyum Születés Napja, és ezért akartam haza menni, de ő azt mondta mikor még gondolkodtam, hogy maradjak-e vagy menjek, hogy én döntöm el.. Jó kitaláltam ezt az egészet, és most holnap mennénk haza, de meg gondoltam magam itt szeretnék maradni Apumnál, de közben Anyumat is sajnálom, hogy nem leszek otthon születésnapjakor :'( (Már komolyan sírtam, nem tudom mi tévő legyek SEGÍTSETEK).. Most maradjak-e vagy menjek? SEGÍTSETEK!!!! De az is köztük van, hogy 14-15-én érnénk haza, és utánna már csak 15 NAP az iskoláig... és ettől nagyon félek, hogy nem lesz időm felkészülni. Apum meg így egyedül maradna mert most ment haza az Élettársa is a családjához mert kapott szabadságot, és ő 15-én jön vissza.. Nagyon nehéz ez nekem kérlek segítsetek!!!



2014. júl. 31. 20:53
 1/6 anonim válasza:
Szerintem maradj, anyudat meg holnap hívd fel és kívánj neki nagyon boldog szülinapot, amikor meg mész haza hozzá kedveskedj neki valami szép ajándékkal! Nehéz helyzetben vagy, de hidd el bárhogy döntesz egyik szülőd sem fog megharagudni rád! A sulival kapcsolatban mire kell felkészülnöd?
2014. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A helyedben maradnék és telefonon köszönteném fel anyudat. Ha megteheted küldethetsz netről virágot édesanyádnak. Az árát úgy is előre kell utalni számlaszámról általában a virágküldőknek. A helyedben élvezném a nyarat apukád társaságában kinn.
2014. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyere ät Becsbe, aztan csapjunk egy nagy bulit. Igy aztan nem kell nem kell aggodnod, mert mindegyik szülödtöl ugyanolyan tavolsagban leszel majd. Üdv :D
2014. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-nem kell*
2014. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kihagysz egy szuletesnapot, es ettol vagy annyira oda? Azt hittem, valami komoly problema van. Hivd fel anyukad telefonon es koszontsd fel.
2014. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj,anyukadat telefonon köszöntsd, majd ha hazamesz akkor meg személyesen.
2014. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!