Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan kezdek beleőrülni ebbe...

Lassan kezdek beleőrülni ebbe az állandó itthonlétbe. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom, másoknak ezerszer nagyobb problémái vannak de szerintem ez se normális dolog.

Mi nem mentünk soha sehova nyaralni... előfordult, hogy évente egyszer elmentünk az állatkertbe amikor kicsik voltunk de csak ennyi, semmi más. Strandra is a barátnőmmel meg a szüleivel mentem. Nem vágyom én olyasmire, hogy külföldre menjünk vagy bármilyen más költséges helyre. Beérném egy városnézéssel, erdőlátogatással de még azzal is ha csak elmennénk egy tópartra főzni vagy bármi ilyesmi. De ez sem. Apukám állandóan dolgozik (külföldön) ezért nem lehet kiszámolni mikor van itthon, meg amikor itthon van az 1-2 nap vagy annyi se. A testvérem km-re lakik, ott is dolgozik és már nagyon ritkán jár haza. Én anyukámmal és nagymamámmal élek, ők meg otthonülősek. Nincs sok barátom, igazából csak egy de vele se tudok mit kezdeni ilyen téren, szoktunk sétálgatni de én nem ilyesmit akarok. Van barátom és vele se tudok sehova se menni mert ő is dolgozik állandóan. Engem meg itthon öl meg az unalom és annyira mehetnékem van, hogy az nem igaz. És nincs kivel. Mit tegyek?


2014. aug. 1. 14:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

*50km-re lakik

és 17/L vagyok, nem bulizós.

2014. aug. 1. 14:53
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egyedül, mozdulj ki, és hidd el, találsz majd barátokat.


Pl. egy koncerten, ami érdekel, könnyű ismerkedni.

2014. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mégvalami: keress esetleg az interneten vagy facebookon, fórumokon az érdeklődési körödnek megfelelő csoportokat, és ha összeismerkedtél korodbeli fiatalokkal, szervezhettek találkozókat.
2014. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én egyedül sose megyek sehova. Még a boltba is csak akkor ha tényleg nagyon-nagyon muszáj egyedül menni.
2014. aug. 1. 14:58
 5/17 anonim ***** válasza:
beszéld meg a bnőddel , barátoddal anyukádékkal hogy menjetek el ha van a közelbe erdő túrázni kicsit, süssetek kint a kertben szalonnát beszélgessetek és majd megjön a kedvük máshoz is későbbre:) légy pozitív és szervezd le , lehet csak ki kell rángatni őket ebből és egyébként lesz kedvük nekik is:)!
2014. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretsz kirándulni, akkor kicsit nézz utána a neten, hogy mikor indul kirándulócsoport a közeletekben. Mindenhol vannak. Mivel azonos az érdeklődés, egy csomó barátot szerzel, és máskor is mehetsz velük. Nem fogsz unatkozni.
2014. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Egyik este anyukámékkal elmentünk egy rokonunkhoz (tényleg csak fél-1 órára mentünk) de kitalálták, hogy süssünk szalonnát. Én tök jól éreztem magam, ők meg már jöttek volna haza. Tudom, hogy anyukám is jól érzi magát ha éppen jön hozzánk valaki és többen vagyunk, hangulatot csinálnak de valahogy mégsincs kedve soha semmihez. Hívhatom én a boltba, hogy nézzünk szét, sétálni, filmet nézni... egyszerűen nem, mert most ezért nincs kedve, most azért. Mindig csak a kifogások.
2014. aug. 1. 15:05
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerezz barátokat és menj velük!!! Te fiatal vagy, nem kell depizned otthon mert anyukád ezt csinálja! élvezd az életet, és teremts új kapcsolatokat!:)
2014. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tervezel magadnak proramot? Egyedül is el lehet menni bárhová, én mindig egyedül mentem ilyen idősen.
2014. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
55%
Ha semmikepp nem tudsz kimozdulni akkor Kezdj el valami uj dolgot otthon.. tanulj valami hangszeren, rajzolj, fess, alakitsd at a szobadat..en is ezeket csinalom ha itthon vagyok :D ^^
2014. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!