Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy ne kelljen hétfőn este 8-ra magántanárhoz menni?

Figyelt kérdés
Ma is kellene menni, de én nem szeretnék. Bukásra állok fizikábol és matekból, de minden Vasárnap délután 3-kor megyek tanárhoz, de ez az este 8 ez nagyon durva. Fáradtan hazaérek, és amikor készülődnék aludni, szinte akkor kell tanárhoz járni. Nem tudok koncentrálni, és így estére már a közérezetem se túl rózsás. Tudom, hogy nem sok szavam lehet, mivel rosszak jegyeim, de úgy gondolom ez az este 8 este 9-ig ez nem normális eset. Ti mit csinálnátok?
2010. jan. 11. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám és megkérdeznémn, nem mehetnék-e másik napon a héten. A legjobb az lenne, ha akkor lenne ez a 2. alkalom, amikor holnap vagy fizkád, vagy matekod, vagy mindkettő lesz.
2010. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En is utaltam magantanarhoz menni, nekem reggel 6-ra kellett mennem, suli elott. Viszont legalabb tanultam belole es javitottam a jegyeimen,h nem kelljen tobbet mennem. Szerintem ez egy jo lecke, mellesleg nem hinnem,h agyba lennel amugy 8 korul. Orulj neki,h segit valaki.
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ez rendszeres lenne?vagy csak 1-2 alkalom?


amúgy sztem semmit se ér az óra ha fáradt vagy...márpedig este jó hogy az vagy...próbáld máskorra átrakatni.

amúgy vasárnap 3.kor is menned kell,meg hétköznap 8-9ig??vagy hogy?

2010. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Csak azt kapod amit megérdemelsz. Örülj inkább, hogy a szüleid finanszírozzák a magántanárt. Előbb kellett volna gondolkodni.
2010. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Hülye vagy kedves utolsó hozzászóló. A matek és a fizika az a két tárgy amit magolással nem lehet megtanulni.


èn 4-5-ös voltam mindkettöböl, könnyen ment, de 4-ben volt egy olyan anyag matekból ami nem nagyon ment, a nagydogám is 2-es lett, és kellett a jobb jegy, így én is jártam külön tanárhoz, és este 8-kor nem lehet már gondolkodni. Mindenképpen próbáld átetetni, egyébként elég gáz lehet a külön tanárod is ha elválal ilyen késön.

2010. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Jezus... ti ovisok vagytok,h nem tudtok mar este 8-kor gondolkodni? En nem egyszer tanultam ejjelig vizsgak elott. Nincs ebben semmi, csak te szabod onmagadnak a hatarokat. Aki akar, az tud es mindegy,h hany ora van. Ha ennyire elfaradsz akkor aludj egy orat delutan.
2010. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves 18:12

a matek/fizika pont oyan trárgy amihez elég ébernek kell lenni-gratulálok neked h.éjszakai bagoly vagy,de nem mki az..igenis van aki napközben elfárad annyira h.nem tud megfelelően koncentrálni este 8-9kor...és nemcsak az ovisok...

2010. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#olyan

#tárgy

2010. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez az időpont, továbbiakban nem tudom hogyan lesz. A szüleim azt mondják el kell mennem, ellenkező esetben ha nem, ki fognak találni valamit aminek nem fogok örülni.
2010. jan. 11. 18:18
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

17:59 vagyok, érdekes én képes voltam egy hármast minden gond nélkül összehozni fizikából, pedig humános vagyok, és matekból is négyesre állok.

Gondolom a kérdezőt nem érte meglepetésszerűen hogy bukásra áll, ha tudta, hogy iylen rossza szénája, előbb is mehetett volna tanárhoz és akkor nem fognák most ilyen szigorúan és nem állna bukásra.

Én szombaton 13 órára járok tanárhoz...

2010. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!