Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám meggyőzni a...

Hogy tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy ne kelljen hétfőn este 8-ra magántanárhoz menni?

Figyelt kérdés
Ma is kellene menni, de én nem szeretnék. Bukásra állok fizikábol és matekból, de minden Vasárnap délután 3-kor megyek tanárhoz, de ez az este 8 ez nagyon durva. Fáradtan hazaérek, és amikor készülődnék aludni, szinte akkor kell tanárhoz járni. Nem tudok koncentrálni, és így estére már a közérezetem se túl rózsás. Tudom, hogy nem sok szavam lehet, mivel rosszak jegyeim, de úgy gondolom ez az este 8 este 9-ig ez nem normális eset. Ti mit csinálnátok?
2010. jan. 11. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves diákok!

Én se tartom egészen normálisnak azt a tanárt, aki regel 6-ra vagy épp este 8-ra hív tanítványt.

De szerintem a szülők se igen gondolták ezt át. Én csak azt látombenne, hogy "én még a magántanárt is feizettem, te meg semmire nem vagy képes?".

Nyilván egy főiskolás, egyetemista tanul éjszaka is, de mit csinál nappal? Alszik, vagy az előző buli után józanodik. Össze nem lehet hasonlítnani a középiskolai élettel. Hiszen a középiskolásnak általában naponta ott kell lennie reggel 8-ra a suliban. A főikolás meg vizsga előtt feltúrbózza magát és persze egy hét múlva semmire nem emlékszik!

Szerintem mindenképp próbálj meg beszélni a szüleiddel, a tanárral, hogy nem tudnátok-e egy korábbi időpontot egyeztetni.

Ha írsz az e-mail címemre, akkor szívesen segítek neked matekból egy-egy példa megoldásában, háziban, vagy anyagrészben. Hátha tudsz javítani a jegyeden és akkor nem lesz kötelező az hétfő esti 8-as tanárhoz járni!

2011. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Este hat órára rakjátok át az órát
2016. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!