Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet jövője egy...

Szerintetek lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok van 2 gyerekem (7 éves kisfiú, 6 éves kislány) 11 éve élek a párommal élettársi kapcsolatban ő 30 éves. Mostanába nagyon sokat veszekszünk sajnos, de pár hónapja új munkahelyem van ahol az egyik kollégám aki 24 éves bejövünk egymásnak, de neki felesége és egy 4 éves kislánya van. Egyenlőre csak barátok vagyunk, de megbeszéltük lehetne közös jövönk, ha mindketten elhagyjuk a párunkat. Ő sincs jóba a feleségével, mert az folyton féltékenykedik... Szerintetek lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Érdemes otthagynom a 11 év után a páromat? Félek a gyerekeim megsínylenék ezt, hiszen nem akarom, hogy szenvedjenek és attól is félek, hogy nehogy az ő gyereke is szenvedjen. Szerintetek tényleg elválna értem a feleségétől? A válás is elhúzódhat ami megint csak a gyerekének rossz... :( Nem tudom mit tegyek :(

2014. aug. 3. 03:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ok nélkül féltékenykedik a felesége? :)
2014. aug. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog miattad elválni, az egesz biztos.
2014. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, a gyerekek innák meg az egésznek a levét. Nem csak a tieid, mind a hárman. Inkább próbáld meg rendbe hozni a kapcsolatodat. Vagy olyan jól hangzik, ha házasságtörő leszel?
2014. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el..:D és nekem is először az jutott eszembe amit az első válaszoló írt, hogy szerinted ok nélkül féltékeny a felesége? Hát nem! És igen előre szólok, hogy a gyerekek fogják ezt megszívni, mert én is benne voltam hasonlóba, mint te csak gyerekként. Szerintem felejtsd el ezt a pasit és a pároddal tedd rendbe a kapcsolatodat, beszéld meg vele a dolgokat, és, ha majd ez után se megy a dolog akkor gyere össze azzal a 24 évessel, bár én nem hiszem, hogy tényleg elválna a feleségétől..:D
2014. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

4-es kommentelő vagyok megint.

még annyit, hogy te csak a te gyerekeidről beszéltél, de ahogy látom a párod gyereke annyira nem izgat, hogy ő vele mi lesz vagy, hogy ő, hogy fogja bírni...ez így elég szomorú, hogy csak a sajátjaiddal foglalkozol :D ahogy írtam az előbb az én szüleim is elváltak és apum összejött egy nővel rá fél évre gyerekük lett...és a nő nem tudta azt elfogadni, hogy apunak itt vagyok én is és nemcsak az ő közös gyerekük, és folyamatosan veszekedett velem és beszòlogatott...az új nője aputól 20 ezer forintos parfümöt kapott míg nekem ruhàm alig volt, és ag kislánynak is megvolt mindene, a lényeg, hogy nem tudott elfogadni...de nem csak engem, hanem apu szüleit sem és el is tiltotta a gyereket tőlük. Majd lett egy családi veszekedés és le lépett a nő a féltesòmmal...azóta se láttam őket xd és hál isten amióta nincsenek

itt minden megváltozott pozitìv irányba, szoval...sok mindenen mentem át...én ezért javasoltam azt, hogy a pároddal bekulj inkább ki, és ne kezdj bele egy kapcsolatba olyannal akinek gyereke van. Sok sikert!:)

2014. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Hat utolso, olvasd el megegyszer. A sajat gyerekeit egyszer említette, a ferfiét kétszer....
2014. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahj tényleg...akkor bocsánat még reggel van...ettol függetlenül ne akarj házasságot törni...tényleg a gyerek innak meg a levét..:(
2014. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleve bukó !!! Felejtős .. Csúnya dolog mindkettőtöktől ,amit a párjaitok háta mögött műveltek !!! Vagy próbáljátok rendbe hozni a jelenlegi kapcsolatotokat ,vagy előbb zárjátok az le és utána kezdjetek egymással !!!
2014. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeiddel biztos hogy nagyon kitolnál. Mivel a párja féltékenykedik biztos hogy van oka is rá.

Szerencsés esetben, ha összekötnétek az életeteket nagy a valószínűsége hogy te féltékenykedhetnél. Ha a saját társát nem veszi figyelembe, biztos hogy téged sem fog és azon aggódhatnál hogy nehogy benőzzön melletted és akkor fölöslegesen rúgtad föl az életed. Vagy kulloghatnál vissza a mostani párodhoz a gyerekeiddel ha nálad megfelelőbb, vagy egyszerúen csak újabb nőt talál magának.

Nem szerencsés esetben felrúgod a kapcsolatod de ő az övét nem. Ő maradna a társa és a gyereke mellett, te pedig rájönnél hogy miért is olyan féltékeny természetű a párja....

Mindkét esetben nagyon kitolnál a gyerekeiddel. A biztonságtudatukat vennéd el tőlük, amire a legnagyobb szükségük van.

2014. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám, ha semmiképp nem hajlik egyikőtök se arra, h megmentse a kapcsolatát, akkor külön-külön kéne költözni addig míg a válás/szakítás le nem zajlik. (Addig is lehet randizni, ismerkedni stb) Aztán ha ez megvan akkor lehet tervezni a közös jövőt. Sztem. Így megtudod, hogy el válna-e a pasi, pasi is megtudná, hogy Te szakítanál-e és így ez így fer! Sztem.

25/N

2014. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!