Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a kapcsolatnak "családos" jövője?

Figyelt kérdés

Ismerősöm 25 éves, és egy 48 éves pasassal jár. Ami még hagyján, a szerelem nem a kortól függ blablabla, de pár éve már együtt vannak, a csaj pedzegeti a babatémát, ami elöl a pasi mindig kitér. A helyzet az, hogy neki már van három felnőtt gyereke és unokái is vannak.

Szerintem tuti nem fog megint család alapításba kezdeni, elvégre kiélvezheti az unokázást, meg nem is olyan régen végzett a három gyereke felnevelésével, minek kezdené 48 évesen elölről? A csaj meg csak fújja, hogy á majd csak akarja, ő biztos benne, hogy akar majd gyereket tőle, mert úgy szeretik egymást. Szerintem csórikám nagyon szép éveket pazarol el, és nem érti, hogy az anyukája is miért nincs kibékülve a helyzettel, mert hogy úgy is biztos összeházasodnak majd, meg gyerek is lesz meg minden, mert ez tényleg komoly.


2012. nov. 30. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az első mondatnál tovább nem olvastam:nincs.
2012. nov. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
a leírtak alapján úgy tűnik, esze ágában sincs újra elkezdeni a babázást, ha mindig kitér a téma alól, az ismerősöd pedig ezt nem látja a rózsaszín felhőtől. A pasinak jó, mert van egy fiatal barátnője, szeretik egymást, de részéről szerintem már csak ennyi. A lány meg tényleg szép és fontos éveket pazarol el, nehogy már késő legyen, mire ő is rájön, hogy ez a pasi nem lesz a férje, se a gyerekei apja.
2012. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen. Szerintem nem kell magyarázni, hogy miért.
2012. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem értem egy 25 éves felnött nő hogy lehet ilyen naiv.

50 évesen hova vállaljon gyereket 70 lesz mire a gyerek 20. Addigra meghalhat, lerobbanhat a baba melett pelenkázhatja a férjét is, nyomoroghat a gyesből meg a rokkantsági pénzből.

2012. dec. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányt csak ingyen ribbinek használja,ha nem akar vele családot alapítani.
2012. dec. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!