Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet jövője egy...

Szerintetek lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok van 2 gyerekem (7 éves kisfiú, 6 éves kislány) 11 éve élek a párommal élettársi kapcsolatban ő 30 éves. Mostanába nagyon sokat veszekszünk sajnos, de pár hónapja új munkahelyem van ahol az egyik kollégám aki 24 éves bejövünk egymásnak, de neki felesége és egy 4 éves kislánya van. Egyenlőre csak barátok vagyunk, de megbeszéltük lehetne közös jövönk, ha mindketten elhagyjuk a párunkat. Ő sincs jóba a feleségével, mert az folyton féltékenykedik... Szerintetek lehet jövője ennek a kapcsolatnak? Érdemes otthagynom a 11 év után a páromat? Félek a gyerekeim megsínylenék ezt, hiszen nem akarom, hogy szenvedjenek és attól is félek, hogy nehogy az ő gyereke is szenvedjen. Szerintetek tényleg elválna értem a feleségétől? A válás is elhúzódhat ami megint csak a gyerekének rossz... :( Nem tudom mit tegyek :(

2014. aug. 3. 03:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%

Öm izé.

15évesen összeköltöztél egy 19éves pasival?!

2014. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, nem lenne jövője. Pár évig jó lenne, de a gyerekeid tönkre mennének bele. Ha a pároddal el tudnátok simítani a veszekedéseket és nem flörtölnél a munkahelyen, sokkal szerencsésebb lenne.
2014. aug. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez hosszú, hogy miért kerűltem 15 évesen hozzá (röviden alkoholista szülők) amúgy se férjhez menni, se mégegy gyereket nem akarok
2014. aug. 3. 09:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Az írásodból nem tűnik ki a vágy, a mindent elsöprő szerelem a kollégád iránt, sőt te magad konkrétan azt nyilatkozod, hogy egyenlőre csak barátok vagytok. Akkor miért gondolkoztok váláson és összeköltözésen? Ilyenen az ember a legvégső esetben gondolkodik, amikor otthon már végérvényesen elveszett minden és az új kapcsolat teljesen kibontakozott, lángol és nincs maradása az embernek.

Inkább beszélj nyíltan a pároddal, hogy úgy érzed bajban van a kapcsolatotok, már a szakítás is eszedbe jutott de próbáljátok meg közösen megoldani a gondokat. Hátha sikerül. S ha nem, akkor majd ráérsz újra elővenni a kérdést.

2014. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
Hát sztem már az nem normális, hogy 19 évesen felcsinált, és a gyereket megtartottátok...
2014. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!