Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 80%ra tudnátok hogy nevelőa...

Ha 80%ra tudnátok hogy nevelőapukátok csalja édesanyátokat a barátnőjével akkor ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 09:31
 1/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Semmit. Bármennyire is fájdalmas ezt tudomásul venni, de ez az ő dolguk.
2014. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elköltöztem otthonról, úgy volt a 7 éves hugom kapja meg szobám, ehelyett nevelőfaterom költözött külön szobába. Anyunak azt mondta mert nem tud hugomtól aludni. Egyre több jelet vélek felfedezni arról hogy valami van anyu barátnője és közte. Titkos smsek titkos találkozók, amiket utána véletlenül elszól hogy múltkor mikor találkoztunk mondta xxxxet. Facebookon ha anyu odamegy rögtön kilép, félreérthetetlen beszélgetések.
2014. aug. 5. 09:38
 3/9 Barbixo ***** válasza:
71%
Ő csak a nevelőapád! Anyukád meg megérdemli az igazat. Ha később, amikor kiderülne a dolog, és rájönne, hogy te ezt tudtad, még csalódott is lehetne, hogy miért nem figyelmeztetted őt. De csak akkor mondd el neki, ha van bizonyítékod is. Máskülönben szerezz és azután mondd el.
2014. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék 100%-ra menni (biztosra), nem tudom, milyen lehetőségeid vannak, mert a 80% az nagyon erős gyanú ugyan, de nem holtbiztos.


Aztán ha vannak bizonyítékaim (lopva elkapott kandifotó, akármi), akkor amikor anyuddal kettesben vagytok, én előállnék a dologgal.


Lehet, hogy te döntöd össze a családi harmóniát, de jobb egy ideig rossz napokat élni, és várni, hogy jobb lesz, mint az, ha évekig álltatja magát hogy ő a nevelőapád nagy Ő-je, és egyszer úgyis minden kiderül. Az ilyen mellékbarátnők nem szokták életfogytig tűrni, hogy ők mellékbarátnők, előbb utóbb vagy ők borítanak rizsát, vagy lebuknak.

2014. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit
2014. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen volt már, és mindig az fázott rá, aki szólt. Nehéz dolog, az biztos.
2014. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már kezdi elérni anyunál hogy egyre távolságtartóbb legyen velem, így kialakul a 3mas családi idil, ő a kislánya és anyu közt + valószínűleg anyu barátnője....
2014. aug. 5. 09:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegyél keyloggert a gépére.

Bár szerintem a külön szobával anyád is rájött hogy baj van.

2014. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljes mrtékben azzal indokolta hogy hugom roszat álmodott és átment az ágyukba és nem tud aludni tőle és ezért kötözött külön, de elköltözésem után 1 héttel... (5hete költöztem külön (most lesz a 6.hét)
2014. aug. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!