Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulreagalom es ez nem olyannag...

Tulreagalom es ez nem olyannagy dolog?

Figyelt kérdés

Talan a rossz tapasztalattok miatt en nem latok realisan. Ugyanis az elso hazassagom a feltekeny es ebbol kofoyolag agressziv ferjem miatt ert veget.

Tegnap volt a szuletesnapom es a fonokom aki ferfi egy szep nagy viragcsokorral koszontott fel. 8eve dolgozok itt es mindig felkoszont egy deszert vagy valami alkohol vagy most viraggal. Masodik eve vagyok wgyutt a parommal es tavaly egy ajandek kosarat kaptam amire semmi megjegyzese se volt igaz akkor meg nem eltunk eggyutt. De tegnap nagy veszekedes lett a virag miatt. Mert a fonok miert ad ekkora csokrot? Biztos akar valamit vagy regebben volt koztunk valami... szo szot kovetett nagyon osszevesztunk. Ma probalna bekulni de en nem tudom hogy a rossz emlekek miatt ami az elso hazassagomban tortentek miatt de ugy erzem nagyon kiabrandultam belole.

Eltulzom a dolgott? Vagy ez csak a kezdet es ugy jarok megint mint rgen? Valamivel tobb mint fel eve koltozztunk ossze es elotte nem voltak gondok.

Ja es semmi kozom a fonokomhoz mindenkit felkoszont az irodaba. csaladias kis ceg.


2014. aug. 6. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, de tudod mi a közös a férfiakban, akikkel jársz? Te. Te választod őket ki, és valószínűleg sikerül mindig belenyúlni a féltékeny, veszekedős, agresszív állat kategóriába.


sajnálom. kicsit leülnék és kutatnék a múltamban, és megnézném a szüleim viszonyát is.

2014. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%

Én is kiborulnék, ha feleségem egy hatalmas csokorral állítana haza és nem tőlem kapta... (rohadt drága a virág, ilyet céllal ad egy férfi..)


21/F

2014. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyukam meghalt mikor en szulettem edesapam egyedul nevelt 16 eves koromig akkor talalt ujra part maganak bar szerintem mar elobb de csak akkor mutatta be nekem es azota is egyutt vannak es egy ocsem szuletett. Nem iszik kedves es joszivu.
2014. aug. 6. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:

most nyilván nem a 21 éves fiúra kell hallgatni ebben az esetben. :)


te választasz rosszul, valamiért, talán mert nem láttál magad előtt jó családi mintát, de nem vagyok pszichológus (csak tanultunk ilyesmit az egyetemen).

2014. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagy baromság,hogy te választasz rosszul! Hiszen a fiút nem te nevelted!!! Most kiborult, de megbánta,próbált békülni,szerintem ilyen előfordul.Nem volt agresszív azt nem írtad.
2014. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!