Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos az, hogy bánt a dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos az, hogy bánt a dolog? Esetleg túlreagálom? Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, de hosszú leszek, hogy érthető legyen. Van egy barátnőm, már 3 hónapja. Már korábban jártunk 9 hónapig, nekem a két kapcsolat között senkim nem volt, ő viszont egy pasi miatt hagyott el, de sikerült visszaszereznem. Van egy másik csávó, az ország másik végéből, aki egyre jobban nyomul barátnőmre, drágának szólítja, telefonszámot elkéri, sms-ekkel bombázza, beszélgetni is szoktak telefonon. Amikor fennvagyunk msn-en, akkor olyan késésekkel ír hogy legszívesebben kilépnék a \'csába, mert (gondolom én), azzal a másik pasival van elfoglalva, mert be szokta másolni amit beszélnek.. Hogy mi ezzel a gond? Szörnyen bánt, el nem tudom mondani mennyire sz@rul esik, ennek ellenére nagyon imádom barátnőmet. Nem akarok balhét se kettőnk között, se kettőjük között, de én ezt már nembírom tovább. :( Félek hogy barátnőm megharagudna, amiért ezt mondom neki.. Másik dolog meg hogy ez a csávó beígérkezett egy nyári napra barátnőmhöz látogatóba, amitől én nagyon tartok.. Nem akarom újra elveszíteni, félek hogy ez a csávó teljesen elhúzza tőlem barátnőmet, mert lassan többet beszélnek mint mi msn-en, és ez nagyon rosszul esik. A csávónak még nem írtam, nem is akarok, a marhanagy jóindulatom nem engedi, nem akarom hogy tönkremenjen kettejük között a barátság. Csak az a baj hogy a pasi drágának szólítja, meg virágot küld neki meg szívecskét, meg hasonlók, és ez már rohadtul nem barátság a részéről, ezt ma ki is mutatta.. Ki tudnám csinálni, ha itt lenne... Ti mit tennétek a helyemben? Köszi előre is.


ui.: A személyes kapcsolatunkban nincs egyébként semmi probléma, ez állandóan msn-en jön elő, merthát fránya internetes "barátság".... -.-"


Z.

17/F


2009. márc. 9. 20:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Szia! 16 éves vagyok és lány. Szerintem ha a barátnöd tényleg szeret téged, nem lesz semmi gond a távolsági csávoval. Én is voltam már ilyen helyzetben mint a barátnöd, de nem engedtem mert szeretem a barátomat és nem 3 honapja hanem 2 éve ;) Minél több apro dologgal mutasd ki neki hogy mennyire szereted és figylesz rá, hogy rájöjön, hogy nálad jobbat nem talál, és ha lehet ezt a gyereket ne hozd fel mert szerintem rosszabbitaná a helyzetet:D remélem segitettem. puszi
2009. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintme jogosan bánt,de ez nem rajtad múlik..szóval mondd meg a barátnődnek,hogy rosszul esik ez neked,mert ugy veszed észre a fiú többet akar tőle. Más megoldást nem látok!Csak nem haragszik emiatt meg,persze ne támadd le,csak finoman mondd meg neki.
2009. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem reagálod túl!! És mindenképpen tegyél valamit!

Főleg ha egyszer már elhagyott.

Előszöris megbeszéled a barátnőddel hogy megalázó amit veled csinál és k*vára nem vagy hajlandó damoklesz kardal a fejed fölött élni! Másodszor megkeresed azt a srácot, ha testalkatilag kisebb nálad, magyarul meg tudnád verni, akkor leüvöltheted p*csába hogy mégis mi a k*rva anyját képzel hogy a TE csajodra nyomul! Ha nálad nagyobb ember akkor jobb ha a csajoddal rendezed le, és legyél határozott, TE VAGY A FÉRFI, megmondod neki hogy ez így nem fog menni, semmi kedved hogy megismétlődjön a mult!

Ha ez neki nem tetszik akkor vele élhetsz és félhetsz vagy megmondod neki döntenie kell ki a fontosabb. Ha döntéshelyzetben nem téged választ akkor örülj neki hogy kiderült és nem vesztegetted tovább az idődet a csajra.

Ne hagyd magad lekenyerezni!!!

2009. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja de azt jól gondolod szerintem,hogy nem az a megoldás,ha elmarod őket egymástól,vagy irsz a csávonak.. ultimátumot smemiképp ne adja barátnődnek (vagy én,vagy ő!) ,mert akkor biztos repülsz. (Amugy sincs köztük semmi,amennyit ki tudtam szűrni ennyibőlű)
2009. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Látom tényleg fontos neked a barátnőd.És hát egy kapcsolatban szerintem nagyon fontos, hogy mindketten jól érezzétek magatokat, szóval szerintem semmiképp ne nyeld le. Én a helyedben megbeszélném a barátnőmmel, vagy ha tényleg nem akarod neki mondani, akkor finoman utalnék rá, hogy ez nekem rosszul esik. Például amikor mesél róla, akkor szelíden elutasíthatod, hogy nem akarsz erről a srácról beszélni, mert ezt neked nem túl jó hallani. Biztos le fog neki esni, hogy mi van. És ha szeret akkor változtat ezen.


A megcsalástól szerintem nem kell félned, ha megcsalna a barátnőd, biztos nem másolná be a beszélgetéseket, nem mesélne róla. :)

Sok sikert.

2009. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi engem is rohadtul idegesíteni. Szerintem beszélj vele a barátnőddel először.
2009. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut nem reagálod túl!! És mindenképpen tegyél valamit!

Főleg ha egyszer már elhagyott.

Előszöris megbeszéled a barátnőddel hogy megalázó amit veled csinál és k*vára nem vagy hajlandó damoklesz kardal a fejed fölött élni! Másodszor megkeresed azt a srácot, ha testalkatilag kisebb nálad, magyarul meg tudnád verni, akkor leüvöltheted p*csába hogy mégis mi a k*rva anyját képzel hogy a TE csajodra nyomul! Nem kell ténylegesen verekedni, csak érezze hogy ez a te barátnőd és te ezt az utolsó leheletedig érvényesíteni fogod mindenkivel aki ezen változtatni akar. Ha eléggé rá tudsz ilyeszteni akkor nem lesz rá gond. És mellesleg a barátnődnek is imponálni fog hogy meg akarod védeni és álattá válsz ha kell.


Ha nálad nagyobb ember akkor jobb ha a csajoddal rendezed le, de legyél határozott, TE VAGY A FÉRFI, megmondod neki hogy ez így nem fog menni, semmi kedved hogy megismétlődjön a mult!

Ha ez neki nem tetszik akkor vele élhetsz és félhetsz vagy megmondod neki döntenie kell ki a fontosabb. Ha döntéshelyzetben nem téged választ akkor örülj neki hogy kiderült és nem vesztegetted tovább az idődet a csajra.

Ne hagyd magad lekenyerezni!!!


20/F, sajnálom hogy elragadtattam magam.. LEGYÉL FÉRFI ÉS NE HAGYD MAGAD!

2009. márc. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hopsz, bocs a duplapostért, azt hittem az elsőt nem küldte el.
2009. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A csávó nagyon messze lakik (HÁÁLA ISTENNEK), szal a jutalmát nem kapja meg.. Barátnőm pedig valóban nagyon fontos számomra, szeret is, mert kimutatja, érzem. Ettől függetlenül rendkívül rosszul esik hogy nemtudunk rendesen beszélgetni, mert ez a csávó állandóan ottvan és kavarja a sz@rt, és ez nagyon fel tud húzni. Mindenképpen megbeszélem barátnőmmel, ez nem kérdés, szerencsére nem a leordítós típus vagyok, annak a híve vagyok hogy mindent higgadtan, nyugodtan, feszültségmentesen oldjunk meg. Ultimátumot semmiképp sem, mert soha nem voltam még ilyen szerelmes senkibe, és őket sem akarom összeugrasztani. Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még nyugodtan tapasztalat, javaslat, egyéb, mindent elfogadok. :)
2009. márc. 9. 20:47
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is halvérü vagyok, mégis egy ilyennél bizony elszakad a cérna. Csak egyszer már otthagyott egy másik pasi miatt, pedig biztos akkor is kimutatta hogy szeret. Akármennyire is szereted és ez befolyásolja a gondolkodásodat, tudnod kell valahol hogy neki kell bizonyítania neked, miután egyszer már otthagyott!
2009. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!