Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kéne egy kis segítség. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne egy kis segítség. Most én vagyok a hülye és túlreagálom vagy jogosan bánt a dolog? :S

Figyelt kérdés

Na szóval.

Van egy barátom akivel több mint 1 éve együtt vagyok.Hülyék voltunk és már elég korán összeköltöztünk ez miatt egy idő után megromlott a kapcsolat és úgy döntöttünk,hogy egyenlőre inkább külön lakunk.A főnöke nem tudta elintézni időben a munkát nekik és közölte velük múlt hét szerdán,hogy csak 23.-ától tudnak menni dolgozni,a fizetésüket sem adta oda így ő intézett magának addig maszek munkát.Na most mivel reggel 7-től este 20-ig dolgozik így ilyenkor feleslegesnek tartom,hogy menjek hozzá.2-3 naponta szoktunk találkozni mikor nem dolgozik sokáig-Ez rendben is van de mivel 2-3 napig nem találkozunk azért jól esne kicsit beszélgetni vele.Tegnap hívott és mondta,hogy menjek hozzá előbb végez ki is mentem de mégsem végzett előbb így én 18-20:30-ig ültem a szobájába és vártam,hogy hazajöjjön erre ő telefonál,hogy menjek át a szomszédba ott söröznek a haverjaival átmentem és láttam rajta,hogy be van már rúgva tehát biztos,hogy nem akkor végeztek mikor hívott.elég jól esett,hogy én várom a szobájában mint egy hülye ő meg a haverjaival iszogat ahelyett,hogy kicsit beszélgettünk volna hozzáteszem 3 napja nem láttam.Ma szintén reggeltől estig dolgozott felhívott 19-kor,hogy isznak egy sört és jön msn-re mondom oké.Erre felhív 20-kor,hogy iszik még 1 sört és jön,hát azóta is annyira jön,hogy még mindig nem ért ide.Most én vagyok a hülye és túlreagálom vagy tényleg bunkó?:S


2010. aug. 15. 21:06
 1/10 nielindi ***** válasza:
miért nem hivtad fel, h hol van? tudod mikor várnék 2,5 orát...
2010. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs de tényleg bunkó:( szerintem nem reagálod túl!!!
2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindig alig várom már,hogy találkozzunk úgy hiányzik,hogy megőrülök de türtőztetem magam nem hívogatom napjában max 3-szor(ő többször felhív) a találkozásokat is 2-3 naponta oldjuk meg hagyom élni a haverjaival.Komolyan nagy elvárás az,hogy ha megyek hozzá legalább akkor foglalkozzon velem kicsit?:S
2010. aug. 15. 21:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam:SNem értem mivel érdemlem ezt ki és akkor még megkérdezi mi a bajom.
2010. aug. 15. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van, és ezt beszéld meg vele, mert ebből nekem úgy tűnik, hogy ez a kapcsolat csak neked fontos, ő sokat nem tesz érte...
2010. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így látom de már nem látom értelmét,hogy bármit is mondjak neki,még ennél is komplikáltabb a helyzet csak a többi problémát nem akartam leírni:SÚgy gondolom az lenne a legjobb ha külön mennénk de nagyon nehéz a szívem szakad meg ha belegondolok. :'(viszont így csak magamat emésztem
2010. aug. 15. 22:12
 7/10 anonim ***** válasza:

én max 15percet várok egy pasira..

ha már kapcsolatban vagytok akkor max vársz 115percet,és fehívod h közbejött-e vmi..de akkor is ő hív h közbejött vmi..

nagyon BUNKÓ volt tőle..:S:S

2010. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megkaptam a válaszokat köszönöm.Csak kíváncsi voltam kívülállók véleményére mert szinte mindig megkapom,hogy én vagyok a hülye és túlreagálom a dolgokat,hát ezek szerint mégse.Még is csak igazam van
2010. aug. 15. 22:36
 9/10 V.I.R.A.G.K.A. válasza:

szerintem ne várj rá mindig,majd megtudja milyen érzés,ha nem kapja meg amit akar!így azt hiszi szórakozhat veled!

Már bocs,de ez 1 nagy tahó!...

2010. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta, együtt vagytok még?
jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!