Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem tőle, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle, hogy haragszik-e, vagy csak túlreagálom a dolog, és hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 2 hete lettem nagyon jóba. Ezalatt a két hét alatt mindig fent volt msn-en, beszélgettünk, hanggal is, és nagyon jól elvoltunk. Viszont szombat óta picit fura, mert nem igazán keresi a társaságom, látványosabban kevesebbet beszélünk, sőt, szinte semmit.

Úgy érzem, valami baja van velem, de félek ilyen rövid ismeretség után ilyet kérdezni, mert lehet csak nincs kedve velem beszélgetni, és lehet megharagszik, ha megkérdezem.

Viszont engem nagyon idegesít, hogy miért ilyen, de az is megfordult a fejemben, hogy a két hét csak újdonság volt neki, hogy új emberrel beszélgethet. Most is fent van, de nem merek ráírni, ő meg nem keres.

Mit tegyek? Kérdezni vagy nem kérdezni, ez itt a kérdés!


2010. máj. 31. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz egy ilyen egyszerű kérdést feltenni neki? ha már unja a dumálást, akkor ennyi, keress mást akivel dumálgathatsz, vagy csak lehet elfoglalt esetleg valami gondja van. ha olyan jól elbeszélgettetek, akkor tud majd rá válaszolni és nem fog megharagudni
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá, maximum többet nem beszélsz vele, de az ilyenért nem is kár.
2010. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kezdek kicsit mérges lenni. Ráírtam, erre lelépett. Felléptem egy másik helyre, ahol tudom hogy fent van, Amit felléptem onnan is lelépett. Most már közlöm vele, ha bármi baja van közölje, és hagyjuk egymást...
2010. máj. 31. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!