Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan oldjam meg...

Szerintetek hogyan oldjam meg hogy kijöjjünk havi 275000Ft-ból havonta? Jogos a kétségbeesésem?

Figyelt kérdés

275000Ft-ból ki lehet hozni 2 felnőtt és 3 pici gyerek szükségleteit? Mennyi lenne az ami már jónak lenne mondható?

Nagyon be vagyok ijedve, hogy nem lesz elég és nem tudom, hogy mit csináljak.

A rezsi 140000Ft körül van, ebben már benne van az állatoknak a táp is illetve a biztosítások is.


2014. aug. 6. 15:37
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
13%
Cserépkályha van, 2 éve rakatták újra. Szóval nem kell az elavultsalágtól félnie senkinek sem. :) a jó fa pedig drága, ez van. :) Leszamoltam természetesen a villany talajfutest, de még így is sok. Természetesen, ha uszadékfát meg műanyag zacskót tüzel el az ember, mint a szomszédunk, akkor olcsóbb :D de a száraz akacifa az nem olcsó. És nyugodjatok meg, szüleim nagyon is jól csinálnak mindent. :p
2014. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
43%

Valamit akkor sem jól csinálnak,te meg befejezhetnéd itt a cinikus kis beírásaidat,meg a célozgatásaidat,nem tüzelek én sem szeméttel nyilván.Akáccal fűtve,nyáron megvéve jövünk ki 160-170.000-ből,25 éves kazánnal tüzeltünk tavalyig,idén cseréltük ki.

Tartom,hogy butaság,hogy a gáz olcsóbb,3-4 éve még mi is azzal fűtöttünk,a gatyánk ráment,fával jelentősen olcsóbb.

Az utcánkban már a legtöbben fával fűtenek-nem véletlen-,pedig kertvárosi övezetben,jó környéken lakunk,nem a putriban.

2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
57%
27-es, nekünk nincsenek anyagi nehézségeink. Éppen azt próbálom leírni, hogy meg lehet ebből élni anyagi nehézség nélkül is. Tény, hogy senki nem bélpoklos a családban, mindenki normál testsúlyú. Mindig van pénz arra, amire kell éppen. De amit nem bírok, az a nagy lábon élés, dőzsölés, pazarlás. A gyerek fizetősre jár, mert mindenáron szerette volna ezt a sulit és hát olyan magyartanárja volt, aki utált élni, mindenkinek direkt rossz jegyeket adott, ez pedig jól lehúzta a pontszámokat. A gyereknek van már egy olyan szakmája, amiből szintén meg tudna élni, de miért ne tanulhatna, ha erre vágyik. A másik gyerek most kezdett dolgozni, de nem kérek tőle pénzt a háztartásba, gyűjtsön lakásra. Idén voltunk már 4 hétvégét üdülni, moziban, színházban, túrázni is voltunk többször. Nem tudom, nekem ez elég, nem vágyom többre és még boldogok is vagyunk. :)
2014. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
60%
Pont ez szúrja a szemét,hát nem látod? Nem sok a pénz,de mindenetek megvan ,plusz még boldogok is vagytok.Az ilyen kiveri a biztosítékot sokaknál.Hát még ha gazdagok is lennétek...
2014. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
21%

Ugye nem azt akartad az előbb pozitívumként és "élelmes" ügyeskedésként feltüntetni, hogy a 700 ft-os "kaviárodért" cserébe normàlis minőségű felvágott és sajt helyett összedarált transzzsírokkal teli disznósegget (kenőmájast) és agyoncukrozott egészségtelen mogyoróvajat tömsz a 3 kisgyermekedbe, akiknek az egészséges fejlődése és étkezése minden normális anya prioritása lenne?


Gyönyörű mondhatom.

2014. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
58%

Lődd már le magad!


Remélem nem ovis a gyereked,mert szívinfarktust fogsz kapni ha meglátod ott mivel etetik a gyereket.Ja meg a levegőre se menj ki,és húst se egyél mert tele van szteroiddal (jobban hízzanak,hamarabb levághatóak legyenek) gyümölcsöt meg zöldséget se egyél mert vegyszeres,a csapvíz meg tele van hormonokkal meg ki tudja még mivel. Tudod mit? Egyél fényt :D


(utálom a kenőmájast,de nehogy már baja legyen tőle ha kéthetente egyszer azt eszik)

2014. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
41%
Vegülis az oviban szart kap, akkor neki már úgyis mindegy alapon megértelek. :D
2014. aug. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
30%
Rendben van,primitív emberekkel nem érdemes vitázni,meg semmiféle kommunikációt folytatni.Sajnálom,hogy ennyire megrágott az élet vasfoga,hogy mindenben és mindenkiben csak a rosszat látod,és csak kritizálni és rosszindulatúskodni tudsz.Őszintén sajnállak!
2014. aug. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
41%
Várjál, én nem az vagyok, akivel eddig osztottátok egymást. Nézd meg a szazalekokat. Én csak azért írtam, mert viccesnek tartottam ezt a szar kaját kapnak az oviban szitut, akkor már neki úgyis mindegy. ;D
2014. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván nem mindegy,csak arra próbáltam utalni,hogy....de mindegy is,itt gyík-on lassan már semmi nem jó a megkeseredett anyukáknak.Ha valaki gazdag az se jó,ha csóró akkor egy felelőtlen senki,ha meg valaki azzal jön mint az említett anyuka,hogy ők tök jól megvannak (és nem kesereg,meg nyávog,meg siránkozik mint a nagy többség) akkor rögtön le van szólva.Nyilván nem egy kenőmájason múlik a jó anyukaság,de van aki még ebbe is bele tud kötni.
2014. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!