Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan oldjam meg...

Szerintetek hogyan oldjam meg hogy kijöjjünk havi 275000Ft-ból havonta? Jogos a kétségbeesésem?

Figyelt kérdés

275000Ft-ból ki lehet hozni 2 felnőtt és 3 pici gyerek szükségleteit? Mennyi lenne az ami már jónak lenne mondható?

Nagyon be vagyok ijedve, hogy nem lesz elég és nem tudom, hogy mit csináljak.

A rezsi 140000Ft körül van, ebben már benne van az állatoknak a táp is illetve a biztosítások is.


2014. aug. 6. 15:37
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
40%

Téged idéztelek? :) akkor a te bajod, ha hülyeségeket írsz. Ennyiből nem lehet egészségesen étkezni.


Akárhogyis nyomogatod a piros kezecskét, csak annyit igazol, hogy fáj az igazság. Ugye itt a gyakorin mindenki a szarból épít várat és fénnyel lakik jól :)

2014. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
21%

Nekem sikerül,biztos varázsló vagyok,meg még számtalan más ember is,nem tehetek róla,hogy egyeseknek fél milla is kevés a boldoguláshoz,én mint írtam nyaralni is voltam,meg a házat is kifestettük belőle stb stb. Emellett nekem az is megérné ha vajas kenyéren élnék,mert hát valamit valamiért,de szerencsére nem így van :) ha ez neked fáj,akkor így jártál ;)


Tudod,elmondom neked,hogy ez a piros kezezés úgy van,hogy kell egy adott szám aki rád kattint és akkor úgy jön ki,hogy hány %-os a válaszod.Tehát ha én rád kattintok pirossal akkor nem leszel rögtön 0%-os,mert egy ember negatívja nem számít semmit, ahhoz több ember kell.De ebből is látszik,hogy biztos a férjed tart el,vagy nyertél a lottón,mert osztani nagyon tudod amit nincs is...

Jó éjszakát,és viszontlátásra :)

2014. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
33%

Nem, itt a gyakorin a % az úgy jön ki, hogy hány létminimum alatt élőt idegesítettél fel azzal, hogy szembesítetted a valósággal...


Szerinted tényleg te vagy a helikopter, a KSH meg nyilván tökhülye, és kútfőből állapítja meg, hogy mennyi a létMINIMUMA egy adott háztartásnak? Ugye nem...?

2014. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!