Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot kérek, mit tegyek?

Tanácsot kérek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom lassan két ève,hogy meg csalt ,azóta sajàt bevallásom szerint betegesen fèltèkeny vagyok,el szàmoltatpm az idejèvel,túrom a telójàt,5 percet kèsik azonnal rèmeket látok.

A szerelmünket lassan felemèszti a bizalmatlanság.

Hogyan bízhatnék benne újra?

Mit tegyek?


2014. aug. 6. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek lőttek :(
2014. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld kicsit lazábban venni.. Ha akkor meg tudtál neki bocsátani, és azóta nem csalt meg, akkor biztosan szeret téged.:) Legyél optimistább! De ha neadjisten még egyszer előfordulna, hagyd ott.
2014. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogd fel úgy,hogy volt két éved,hogy bizonyítékot szerezz.

Sikerült?Ha nem,akkor talán megpróbálhatnal bízni benne saját

magadért...Gondolom nem ilyen kétségek közt akarsz élni.Ha nem megy,engedd el!Ennyit tudsz tenni.

2014. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1#,

Ezt nem szeretnèm,imádom remek ember,helyrehozni szeretnèm a dolgot.

Nyilván èn is hibás vagyok.

A kapcsolatunk túl èrtèkes a feladáshoz!

2014. aug. 6. 21:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyen helyzetben voltam én is. Egy évtizedünk ráment. 4 év után derült ki, hogy csalt másfél évig. Ugyanilyen lettem, mint te. Betegesen féltékeny, soha többé nem hittem neki, bármennyire próbáltam. Nem tudtuk azért sem megoldani, mert soha nem adott magyarázatot a miértekre. Még 4,5 évig húztuk, de az nekem már maga a pokol volt. Lakásvásárlás küszöbén jöttem rá, hogy ha most nem lépek, egész életemre eláshatom magam, szakítottam, összeomlott. De sajnos máshogy nem lehetett, nem tudtam többé bízni benne, hiába hozta volna le a csillagokat az égről. Engem sárba tiport, soha nem tudta visszacsinálni, hogy ennyire megbántott. Fellélegeztem, mikor vége lett, bár a mai napig kísért, de soha, senkivel nem csinálnám ezt még egyszer végig, nincs második esély.

Azért kívánom, hogy neked sikerüljön ezen felülemelkedni, nekem a sok év alatt sem sikerült, így nem volt kérdés, mi a vége.

2014. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű a magyarázat, ilyen az alaptermészeted.


Ha 2 év alatt nem sikerült túllépned, már nem is fogsz. Ha tudja is ezt a párod, ez folyamatos konfliktus forrása lesz köztetek.

Idő kérdése meddig bírjátok ezt az állandó feszültséget ami mérgez.

2014. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!