Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi időnek kell eltelnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnek kell eltelnie, hogy újra bízzak a férjemben? Hasonló élethelyzetben jártakat kérek válaszadásra, mert okos tanácsot én is tudok adni abban is amiben még nem volt tapasztalatom, de az itt most kevés.

Figyelt kérdés
Júniusban kiderült, hogy találkozgatott az első szerelmével, ebédek, lopott órák. Márciusban elvitte egy koncertre Pestre mert szegény a nagy hóban nem tudott felmenni (tudom, hogy folyamatosan vezetett előtte is), házas de a házassága kihült, gyereke nincs. Voltak és vannak anyagi gondjaink, de a szex jó volt. Én dolgozom ellátom a családot,2 gyerek, kertet, házat, állatokat. Beszélgettünk is sokat. Soha nem követelőztem, nem kértem ajándékokat, utazást, örültem egy közeli erdőben tett kirándulásnak is. Már ha volt rá idő a hétvégén, mert a kertet is én tartottam rendben. Első felindulásban azt mondtam menjen vagy én megyek a gyerekekkel, (igaz nem lett volna hová) Sokat beszéltünk, de még 5 hónap múlva sem jött vissza a bizalmam. A hangulatom hullámzik mert sajnos még mindíg szeretem, de közben állandóan nézem a csaj facebookját, mert ő egy menő üzletasszony, és hiába szeretem a munkám, és a kollégáim is szeretnek, egyre rosszabbul érzem magam. Miért van az, hogy én vádolom magam mindenért, mikor mindent megtettem? Miért mindig az jön ki hogy a nő a bűnös? A hűség és a szeretet nem ér már semmit? Soha nem a pénzhez vonzódtam, mert akkor lett volna más, a szívemre hallgattam, de az még most is törött. Szeretem még mindíg, lehet ez még jobb vagy hiába reménykedek, és menjek el külföldre dolgozni?
2013. nov. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azért nincs ilyenirányú tapasztalatom, mert nem vártam utána egy napot sem. Számomra mikor kiderült, máris eldöntött volt a válás, mindkét házasságomban. Mert tudtam, hogy én utána már nem tudnék bízni benne, semmikor, ezt az idő szerintem nem tudja megoldani. Itt nincs miben reménykedni, a gyanú árnyéka mindig is be fogja sötétíteni a kapcsolatotokat, hogyan bízhatnál, ha egyszer már megtette? Mindegy, hogy mivel indokolta, indokot mindig lehet találni. Sajnos nekem ez a tapasztalatom. De van egy másik tapasztalatom is, hogy vannak még hűséges férfiak, érdemes keresgélni, azóta én is megtaláltam, és minden tökéletes lett.
2013. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Engem az exem megcsalt, persze nem ő mondta el, hanem lebukott, onnatól már kénytelen volt színt vallani. Mivel nagyon fiatal és tapasztalatlan voltam, nem volt erőm kidobni, mert fülig szerelmes voltam. Még tíz évig együtt voltunk, próbált mindent megtenni, hogy bízzak benne, de sajnos nem ment. Más okból ugyan, de végül elhagytam.
2013. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi van veletek? Hogy vagytok? Együtt? Feldolgoztad? Adj tanácsot másnak is!

2020. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!